Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amerikalılar Küba ile daha yakın ilişki istiyorlar

17 Şubat, 2014 | 11:45

amerika-kuba-ambargo Amerika’da yapılan bir araştırmada, halkın çoğunluğunun Küba ile olan ilişkilerin geliştirilmesinden yana olduğu ortaya çıktı.

Atlantik Konseyi’nin yaptığı araştırmaya göre, her 10 Amerikalıdan 6’sı ABD’nin Küba‘ya yönelik devam eden politikasının değişmesini istiyor.

Küba’ya yönelik ambargo politikasının değişmesini isteyenlerin oranı yüzde 56 olurken, bu oran Küba’ya en yakın eyalet olan Florida’da yüzde 63’e, Latin Amerika kökenliler arasında ise yüzde 62’ye yükseldi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD Küba, ABD Küba ambargo, Küba, Küba Ambargo, Küba Amerika, Küba Amerika ilişkileri, Latin Amerika, Latin Amerika haberleri, Latin Amerika Küba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları