Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amerikalılar Küba ile daha yakın ilişki istiyorlar

17 Şubat, 2014 | 11:45

amerika-kuba-ambargo Amerika’da yapılan bir araştırmada, halkın çoğunluğunun Küba ile olan ilişkilerin geliştirilmesinden yana olduğu ortaya çıktı.

Atlantik Konseyi’nin yaptığı araştırmaya göre, her 10 Amerikalıdan 6’sı ABD’nin Küba‘ya yönelik devam eden politikasının değişmesini istiyor.

Küba’ya yönelik ambargo politikasının değişmesini isteyenlerin oranı yüzde 56 olurken, bu oran Küba’ya en yakın eyalet olan Florida’da yüzde 63’e, Latin Amerika kökenliler arasında ise yüzde 62’ye yükseldi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD Küba, ABD Küba ambargo, Küba, Küba Ambargo, Küba Amerika, Küba Amerika ilişkileri, Latin Amerika, Latin Amerika haberleri, Latin Amerika Küba,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları