Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amerika turundaki kraliyet ailesi NBA maçı izledi

10 Aralık, 2014 | 16:18

Üç günlük Amerika turları sırasında resmi görüşmelerden sıkılan Prens William ve eşi Kate, dünyanın en önemli spor etkinliklerinden NBA’da maç izledi.

Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından olan Amerikan Ulusal Basketbol Ligi (NBA), her yıl olduğu gibi yine birbirinden çekişmeli maçlara sahne oluyor. NBA maçlarında, Parke’deki yıldızlar kadar tribündeki ünlü isimler de dikkat çekiyor.

Son olarak İngiltere tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Kate, Amerika’da üç gün sürecek resmi ziyaretleri kapsamında New York’ta NBA maçı izledi. Prens George’u Londra’da bırakarak Amerika turuna çıkan çift, Brooklyn Nets ile Cleveland Cavaliers arasında oynanan NBA maçını tribünden izledi.

Kraliyet çifti, maç sonrası Cleveland Cavaliers’ın yıldızı LeBron James ile kamera karşısına geçti. James, ikinci bebeklerini bekleyen çifte, oğulları Prens George için yaptırılmış Cleveland Cavaliers forması hediye etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Amerika NBA, amerika turu, Cambridge Dükü Prens William, Cambridge Düşesi Kate, Cambridge Düşesi Kate amerika, Cambridge Düşesi Kate hamile, Cambridge Düşesi Kate nba, Cleveland Cavaliers, Cleveland Cavaliers NBA, Düşes Kate Prens William, nba maçları, Prens George, Prens William, Prens William amerika, Prens William eşi, Prens William nba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları