Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amerika Gezi dergilerinde Türkiye

02 Nisan, 2010 | 18:52

Amerika’nın önemli gezi ve turizm dergilerinde Türkiye ile ilgili pek çok makaleye yer verildi.

ABD’nin önemli seyahat dergilerinden “Town&Country Travel” Nisan 2010 sayısında, “İstanbul” başlıklı 14 sayfalık makale yayımlandı.

Andrea Bennett imzalı makalede İstanbul, sanat, yeni trendler ve moda açısından okuyuculara detaylı biçimde tanıtıldı.

New York Kültür ve Tanıtma Ataşeliğinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, Town&Country Travel dergisinin, ABD’de üst gelir grubuna yönelik, lüks tüketim ürünlerine ve uluslararası seyahate talebi olan kadın okuyuculara hitap ettiği, derginin ABD’nin tirajı en yüksek ilk on dergisinden biri olduğu belirtildi.

ABD’de 1971’den bu yana yayımlanan, dünyada en prestijli seyahat ve yaşam biçimi dergilerinden biri olarak bilinen “Travel&Leisure Dergisi”nin “Avrupa’nın En İyileri” başlıklı Nisan 2010 sayısında da Peter Jon Lindberg tarafından kaleme alınan “Bodrum Isınıyor” adlı 8 sayfalık makalede Bodrum’un eşsiz güzelliğinden övgüyle söz edildi.

1907 yılından beri yayın hayatını sürdüren “Yachting” dergisinin Mart 2010 sayısında da Türkiye’nin sahilleriyle ilgili, Kim Kavin imzalı 6 sayfalık makale yayımlandı.

Makalede, Bodrum fotoğraflarına da yer verildi. Ataşelik, seyahat acentalarının dergisi “Recommend”in, Mart 2010 sayısının kapak sayfasını Türkiye’ye ayırdığını ve dergide, “Türkiye’ye Birinci Sınıfla Yolculuk” başlıklı, Rick Shively imzalı makalenin yayımlandığını da bildirdi.

New York Kültür ve Tanıtma Ataşeliği açıklamasında, “Söz konusu makaleler ülkemizin ABD pazarında tanınmasına büyük katkıda bulunmuştur. Gerek yazar ağırlamaları, gerekse halkla ilişkiler faaliyetleriyle ABD’nin önde gelen yazılı ve görsel basınında ülkemiz varlığını artırıcı çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” denildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika Gezi Dergileri, Amerika Gezi Dergileri Türkiye, Amerika Gezi Türkiye, Amerika Türkiye Turizm, Town&Country Travel Türkiye Tanıtım, Travel&Leisure Dergisi Türkiye tanıtım, Türkiye turizm,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları