Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amerika’da Cadılar Bayramı kutlamaları

01 Kasım, 2013 | 10:14

amerika-cadilar-bayrami Amerika’da Cadılar Bayramı kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu. Eğlencenin adresi her yıl olduğu gibi yine Georgetown.

Washington’da geleneksel Cadılar Bayramı yürüyüşü her yıl olduğu gibi bu yıl da şehrin turistik mekanlarından Georgetown’da gerçekleştirildi.

Havanın kararmasının ardından her yaş grubundan çok sayıda vatandaş birbirinden ilginç kostümleriyle sokakları doldurdu.

Zombi, korsan, vampir, cadı, çizgi roman kahramanları kostümleri ve yüzlerine yaptıkları korkutucu makyajlarla her yaştan Washingtonlı, eğlence mekanlarının yoğun olduğu Georgetown’a akın etti.

NationalTürk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika haberleri, Cadılar bayramı, Cadılar Bayramı Amerika, Cadılar Bayramı kostümleri, Cadılar Bayramı kutlamaları, Cadılar Bayramı Partisi, Georgetown, Georgetown Amerika, Georgetown cadılar bayramı, Washington, Washington Amerika,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları