Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amerika Avrupa Havayollarına’da Laptop Yasağı İçin Düğmeye Bastı

13 Mayıs, 2017 | 07:28
Amerika Uçuşları

Amerika Uçuşları

Amerika (ABD) Hükümeti Hedefi Avrupa Havayolların’da ABD Olan Uçuşlara da Laptop Yasağı Getirmeye Hazırlanıyor

Yasak ile ilgili toplam altı kişi, geçen  Çarşamba ABD Yurdu Koruma Bakanlığı’ndan (HDS) bu doğrultuda bir talimatın gelmesini beklediğini ifade etmişti. Bu iddialara cevaben beyan veren bir DHS sözcüsü, ilgili bakanın bu konuda henüz kesin karar vermediğini açıkladı.

ABD ve peşinden İngiltere, Mart ayında bazı Müslüman ülkelerinde bulunan birkaç havalimanından kalkan uçuşlar için laptopların kabine alınmasını yasakladı ve buna terör kaygılarını sebep göstermişti Bu yasak yeni bir karar ile gerçekleştirilirse bundan özellikle Lutfhansa, United Airlines ve Air Canada gibi yönetici ve iş adamları tarafından tercih edilen diğer havayolları şirketleri etkilenecekler, çünkü özellikle Avrupa-Kuzey Amerika hattı, uçakta da çalışmayı alışkanlık haline getirilmiş olan bu gibi kişilerin yoğun bir şekilde seyahat ettikleri uçuşlardır.

Bu konuda ise THY, Amerika için uçakta Laptop hizmeti uygulaması özel ilgi görmek ile birlikte. THY’nin uyguladığı strateji olumlu sonuçlar ve yorumlar almaya devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Amerika Hükümeti, Avrupa Havayolları, Laptop Yasağı, THY,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları