Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

American Airlines uçağında bebeğin üstüne tavan düştü!

09 Nisan, 2018 | 12:30

American Airlines bebeiin ustune tavan düstu

Hong Kong’dan Dallas’a giden American Airlines’ın uçağında yolculardan birinin bebeğinin üzerine oksijen maskesinin bulunduğu parça düştü.

Hong Kong’tan Dallas’a giden American Airlines’ın uçağında yolculardan birinin bebeğinin üzerine oksijen maskesinin bulunduğu parça düştü.

American Airlines’ın Hong Kong’tan ABD’nin Dallas kentine gidecek olan yolcu uçağında skandal bir kaza yaşandı. Jennifer Zanone adındaki yolcu kadının, henüz 1 yaşındaki bebeğinin kafasına uçağın tavanından parça düştü.

Uçak Hong Hong’tan kalktıktan kısa süre sonra gerçekleşen bu ilginç kazada neye olduğunu anlayamayan ve oldukça şaşıran Jennifer Zanone, şirketin konuyla ilgilenmediğini iddia etti.

American Airlines uçağında bebeğin üstüne tavan düştü!

Başına gelen kazayı sosyal medya hesabı Facebook’tan duyuran Zanone, “Bir yaşındaki bebeğim kucağımdaydı. Birden kafasına oksijen maskesinin bulunduğu tavan parçası düştü. Bebeğim ciddi şekilde tehlike atlattı. Kabin ekibinden urumu rapor detmek için uçağa polis çağırmasını talep ettim. Ancak bana kimse bu konuda yardımcı olmadı. Bu kaza çok ciddi bir soruna neden olabilirdi. Bebeğime başına daha kötü şeyler de gelebilirdi” açıklamasında bulundu.

Uçuşun gerçekleşmesinden sonra şirkete şikayette bulunduğunu belirten genç anne, bu konuda yaptığı başvurunun dikkate alınmadığını da belirterek, “American Airlines ile uçarken dikkat edin’ yorumunda bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, American Airlines, Bebeğin üstüne tavan düştü, Dallas, Hong Kong, Jennifer Zanone,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları