Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

American Airlines, Küba’ya uçmaya hazır

09 Haziran, 2015 | 12:45

American Airlines, ABD ile Küba arasında esmeye başlayan dostluk rüzgarlarının ardından bu ülkeye düzenli seferler başlatmak için hazır.

ABD’nin en büyük havayolu şirketlerinden American Airlines’ın, tüm siyasi sorunlar giderildikten sonra ABD ile Küba arasında düzenli seferler başlatmaya hazır olduğu açıklandı.

American Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Douglas Parker, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin Miami’de düzenlediği konferansta, şirketinin piyasanın en büyük oyuncusu olduğunu hatırlarak “Küba’ya her yıl yaklaşık 1 bin charter uçuş gerçekleştiriyoruz. Hükümetler tüm ikili sorunları çözer çözmez şirketimiz Küba ile düzenli çalışmayı başlatmaya hazır olacak” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
American Airlines, American Airlines amerika, American Airlines havana, American Airlines küba, Küba, Küba ABD, Küba Amerika, Küba Havana, Küba Turu, Küba uçak bileti, Uluslararası Hava Taşımacılığı, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları