Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

American Airlines iflas etti

29 Kasım, 2011 | 16:47

Dünyanın en büyük dördüncü havayolu şirketi American Airlines ve bağlı şirketi AMR iflas etti.

Dünyanın dördüncü büyük havayolu şirketi American Airlines ve bağlı şirketi AMR iflas etti yetkililer uçuşların devam edeceğini bildirdi.

Dünyanın dördüncü büyük havayolu şirketi American Airlines ve bağlı şirketi AMR iflas etti. İflasa karşın uçuşlarların süreceği açıklandı. American Airlines  şirketi toplam varlıklarının 24.7 milyar dolar olduğunu, 4.1 milyar dolar da nakdinin bulunduğunu belirtilirken büyük hava yolu şirketi  Fortune 500 listesinde 120. sırada yer alıyordu.

American Airlines iflas haberlerinin ardından yapılan ilk açıklamada uçuşların iptal edilmeyeceği ve devam edeceği bildirildi.

ABD’li havacılık firması American Airlines’ın sahibi AMR ve bağlı iştaraki American Eagle şirketi iflas etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD'li havacılık firması, American Airlines, American Airlines AMR, American Airlines haberleri, American Airlines İflas, American Airlines İflas Etti, American Airlines iflas haberleri, AMR İflas, Amr İflas Etti,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları