Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amazon Kız Dominik’i keşfetmeye gidiyor

15 Şubat, 2014 | 12:27

eda-ozerkan-survivor Survivor için Dominik’e gitmesi kesinleşen Eda Özerkan, yarışma hakkında iddialı açıklamalarda bulundu.

Güzel oyuncu, 2 Mart’ta başlayacak Survivor’da kendisini tam olarak ifade edeceğini söyledi.

Özerkan sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Ne rol aldığım diziler, filmler ne verdiğim röportajlar, ne katıldığım programlar! Kendimi ifade edebileceğim, gerçek Eda Özerkan’ı ortaya koyabileceğim tek yere gidiyorum: Survivor Ada’sına! Beni gerçekten tanıma fırsatı bulacağınız için çok mutluyum! Tırnaklarımla kazıyarak yaşadığım hayat bana çok şey öğretti! Ve eminim adada öğrendiğim her şey çok işe yarayacak! İçimdeki amazon kız ait olduğu yere gidiyor! Dualarınızı eksik etmeyin e mi? İyiki varsınız. Hepinizi çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dominik, Dominik Adası, Dominik Cumhuriyeti, Dominik Survivor adası, Eda Özerkan, Eda Özerkan survivor, Survivor, Survivor başlıyor, Survivor Dominik, Survivor ne zaman,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları