Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amara Dolce Vita Luxury oteli dikkat çekiyor

14 Mart, 2011 | 22:48

Ada manzaralı otel : Amara Dolce Vita Luxury

Toros Dağları ve Akdeniz’in birleştiği, çam ormanları ile saklı cennette yer alan Amara Dolce Vita Luxury oteli konumu, görüntüsü, hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor.

Tamamen doğa ile içiçe olan aynı zamanda da birçok sosyal aktivite imkanı bulunan Amara Dolce Vita Luxury otelinde Akdeniz ‘in güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

163.000 m2’lik bir alanda binicilikten dalışa kadar doğanın sunabileceği her türlü aktiviteden yararlanırken bir yandan da lüksün keyfine varabileceğiniz bir tatil köyü…

Amara Dolce Vita Luxury otelinde; kültürel aktiviteler, akşam şovları, profesyonel canlı müzik grupları, gece şovları, disko, dart,film gösterimi gibi birçok aktivite bulunuyor.

Amara Dolce Vita Luxury otelinde minikler de düşünülmüş. Çocuklar için birçok çocuk Havuzu, Çocuk oyun bahçesi, özel oyunlar ve kurslar, Mini disko seçenekleri var.

Amara Dolce Vita Luxury oteli, Kemer şehir merkezine 18 km. Antalya şehir merkezine 58 km. ve Antalya havaalanına 75 km. mesafede bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amara Dolce, Amara Dolce Vita, Amara Dolce Vita Luxury, Amara Dolce Vita Luxury oteli, Amara Dolce Vita otel, Kemer Amara Dolce Vita, Kemer Amara Dolce Vita Luxury oteli,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları