Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amalfi sahilleri film festivali yaz tatilinin gözdesi

18 Haziran, 2011 | 18:28

Amalfi sahilleri film festivali yaz tatilinin gözdesi. Amalfi sahillerindeki 41.Giffoni Film Festivali bu yaz tatilinde büyük ilgi görüyor.

Amalfi sahilleri bu yılın gözdesi olurken, yaz tatilinin gelmesiyle birlikte çocuklarını tatile götürmek isteyen ailelerin de ilk tercihi oluyor.

41.Giffoni Film Festivali ‘nin  bu yıl çocuklar için büyük bir sürprizle açılış yapılacak olması şimdiden tüm aileleri heyecanlandırdı. İtalya ‘da düzenlenen Giffoni Film Festivali ‘nin açılışında Harry Potter ve Ölüm Yadigârları (Harry Potter and the Deathly Hallows) filmi gösterilecek.

Amalfi sahilleri yakınlarında geleneksel olarak düzenlenen ve her yıl dünyanın her yerinden binlerce çocuğun aileleri ile birlikte akın ettikleri Giffoni Film Festivali bu yıl 12 Temmuz ‘da başlayacak ve 21 Temmuz ‘da sona erecek.

Festival boyunca çocuklar ve gençler filmler, gösteriler izliyor ve film yapımcıları ile ilgili birçok bilgi öğreniyor. Bu yıl 41. ‘si düzenlenecek olan Giffoni Film Festivali, Avrupa ‘nın en büyük çocuk festivallerinden biri olarak biliniyor.

3 ila 23 yaş arası çocuklar ve gençler için oldukça ilgi çekici olan Giffoni Film Festivali ‘nin özellikle Harry Potter serisinin filminin gösterimi ile açılması festivali daha da cazip hale getirdi.

Ünlü yönetmenler, film yapımcıları, oyuncuların ve dünyanın her yerinden misafirlerin katılımı ile gerçekleşen 41.Giffoni Film Festivali ‘ne bu yıl daha da büyük ilgi bekleniyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
41.Giffoni Film Festivali, Amalfi sahilleri, Amalfi sahilleri film festivali, Amalfi sahilleri tatil, Amalfi sahilleri yaz tatili, Amalfi tatili, Giffoni Film Festivali, Harry Potter ve Ölüm Yadigârları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları