Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amadeus, Sohbet Platformları Ticari Bir Araca Dönüşüyor

24 Mayıs, 2017 | 09:16
Amadeus Sara Pavan

Amadeus Sara Pavan

 

Amadeus, Sohbet Platformları Ticari Bir Araca Dönüşüyor

Amadeus’un Londra’da düzenlediği “Search Matters” etkinliğinde temsilcilere hitap eden Sara Pavan; seyahat firmalarının, müşteri talebini karşılamak üzere giderek artan bir şekilde WhatsApp, Facebook Mesenger gibi mesajlaşma platformlarına yöneleceğine inandığını söyledi.

Pavan; “İnsanlar şimdilerde sohbet platformları kullanmayı tercih ediyor, bu platformlardan bazıları uzun zamandır var. Ancak, insanlar artık akıllı telefonlarından erişim sağlayabildikleri için onları kullanmayı daha kolay buluyor” dedi. Pavan, ayrıca akıllı telefon kullanıcılarının, WhatsApp, Facebook ve WeChat gibi az sayıda platformu kullandıklarını ve bu platformların üstün bir şekilde piyasaya hakim olduğunu da belirtti. Kendisi; “Bu platformlar hali hazırda müşteri desteğinin ilk katmanını oluşturuyorlar.; fakat artık sohbet platformları ticarileşiyor, bu tür platformların artık ticari birer platforma dönüştüğünü görebiliyoruz.”Önemli olan bu tür platformları en verimli şekilde birer müşteri temas noktası olarak yönetmek, eğer bir milyar müşteriye ulaşma yeteneğiniz varsa, o halde etkin bir yönetim gerçekleştirmeniz gerekir” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amadeus, Facebook, Sohbet Platformları, Wechat, WhatsApp,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları