Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amadeus, Sohbet Platformları Ticari Bir Araca Dönüşüyor

24 Mayıs, 2017 | 09:16
Amadeus Sara Pavan

Amadeus Sara Pavan

 

Amadeus, Sohbet Platformları Ticari Bir Araca Dönüşüyor

Amadeus’un Londra’da düzenlediği “Search Matters” etkinliğinde temsilcilere hitap eden Sara Pavan; seyahat firmalarının, müşteri talebini karşılamak üzere giderek artan bir şekilde WhatsApp, Facebook Mesenger gibi mesajlaşma platformlarına yöneleceğine inandığını söyledi.

Pavan; “İnsanlar şimdilerde sohbet platformları kullanmayı tercih ediyor, bu platformlardan bazıları uzun zamandır var. Ancak, insanlar artık akıllı telefonlarından erişim sağlayabildikleri için onları kullanmayı daha kolay buluyor” dedi. Pavan, ayrıca akıllı telefon kullanıcılarının, WhatsApp, Facebook ve WeChat gibi az sayıda platformu kullandıklarını ve bu platformların üstün bir şekilde piyasaya hakim olduğunu da belirtti. Kendisi; “Bu platformlar hali hazırda müşteri desteğinin ilk katmanını oluşturuyorlar.; fakat artık sohbet platformları ticarileşiyor, bu tür platformların artık ticari birer platforma dönüştüğünü görebiliyoruz.”Önemli olan bu tür platformları en verimli şekilde birer müşteri temas noktası olarak yönetmek, eğer bir milyar müşteriye ulaşma yeteneğiniz varsa, o halde etkin bir yönetim gerçekleştirmeniz gerekir” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amadeus, Facebook, Sohbet Platformları, Wechat, WhatsApp,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları