Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amadeus, Sohbet Platformları Ticari Bir Araca Dönüşüyor

24 Mayıs, 2017 | 09:16
Amadeus Sara Pavan

Amadeus Sara Pavan

 

Amadeus, Sohbet Platformları Ticari Bir Araca Dönüşüyor

Amadeus’un Londra’da düzenlediği “Search Matters” etkinliğinde temsilcilere hitap eden Sara Pavan; seyahat firmalarının, müşteri talebini karşılamak üzere giderek artan bir şekilde WhatsApp, Facebook Mesenger gibi mesajlaşma platformlarına yöneleceğine inandığını söyledi.

Pavan; “İnsanlar şimdilerde sohbet platformları kullanmayı tercih ediyor, bu platformlardan bazıları uzun zamandır var. Ancak, insanlar artık akıllı telefonlarından erişim sağlayabildikleri için onları kullanmayı daha kolay buluyor” dedi. Pavan, ayrıca akıllı telefon kullanıcılarının, WhatsApp, Facebook ve WeChat gibi az sayıda platformu kullandıklarını ve bu platformların üstün bir şekilde piyasaya hakim olduğunu da belirtti. Kendisi; “Bu platformlar hali hazırda müşteri desteğinin ilk katmanını oluşturuyorlar.; fakat artık sohbet platformları ticarileşiyor, bu tür platformların artık ticari birer platforma dönüştüğünü görebiliyoruz.”Önemli olan bu tür platformları en verimli şekilde birer müşteri temas noktası olarak yönetmek, eğer bir milyar müşteriye ulaşma yeteneğiniz varsa, o halde etkin bir yönetim gerçekleştirmeniz gerekir” dedi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amadeus, Facebook, Sohbet Platformları, Wechat, WhatsApp,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları