Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amadeus, Navitaire Sanal Gerçeklik İle Rezervasyon Dönemini Başlattı

19 Mayıs, 2017 | 19:33

 

Amadeus Navitaire Sanal Gerçeklik

Amadeus Navitaire Sanal Gerçeklik

 

Amadeus, Navitaire Sanal Gerçeklik İle Rezervasyon Dönemini Başlattı

Amadeus’un sahip olduğu Navitaire adlı şirket, müşterilerine sanal gerçeklik deneyimi yaşatırken rezervasyonlarını tamamlamalarını sağlıyor. Kişiler, VR setini taktıktan sonra dünya üzerinde farklı destinasyonları seçip keşfedebiliyor. Elektronik olarak bağlı olan eldivenleri giyiyor ve bu sayede gideceği yerleri tutabiliyor. Eğer bir destinasyon hakkında daha fazla bilgi almak istiyorlarsa gidip daha ayrıntılı keşfedebiliyorlar. Kişi destinasyon seçtikten sonra faklı havayolu şirketleri sunuluyor. Sonrasında ulaşım kolaylığı açısından araç da kiralayabiliyorlar. Bütün seçimler yapıldıktan sonra gerçek kredi kartına bağlanmış sanal kredi kartı üzerinden bütün seçimlerin ücretini ödeyebiliyorlar. Proje hala geliştirme aşamasında. Patent neredeyse alınmış olmasına rağmen bu hayalin çok kısa süre içinde gerçekleşeceğini de beklememek gerek.

 

Amadeus; “Uygulamaya Yeni Özellikler Eklenecek”

Amadeus, yeni özellikler eklemeye devam edeceğini bildirdi. Facebook ile eşleşip seyahat eden kişileri göstermesi gibi. Kullanıcı deneyimi geliştiricisi Justin Wilde, dünyayı üç boyutlu yaşarken bu deneyimin de üç boyuta yansıtılmasının ne kadar gerekli olduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amadeus, Navitaire, Sanal Gerçeklik,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları