Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Amadeus, Navitaire Sanal Gerçeklik İle Rezervasyon Dönemini Başlattı

19 Mayıs, 2017 | 19:33

 

Amadeus Navitaire Sanal Gerçeklik

Amadeus Navitaire Sanal Gerçeklik

 

Amadeus, Navitaire Sanal Gerçeklik İle Rezervasyon Dönemini Başlattı

Amadeus’un sahip olduğu Navitaire adlı şirket, müşterilerine sanal gerçeklik deneyimi yaşatırken rezervasyonlarını tamamlamalarını sağlıyor. Kişiler, VR setini taktıktan sonra dünya üzerinde farklı destinasyonları seçip keşfedebiliyor. Elektronik olarak bağlı olan eldivenleri giyiyor ve bu sayede gideceği yerleri tutabiliyor. Eğer bir destinasyon hakkında daha fazla bilgi almak istiyorlarsa gidip daha ayrıntılı keşfedebiliyorlar. Kişi destinasyon seçtikten sonra faklı havayolu şirketleri sunuluyor. Sonrasında ulaşım kolaylığı açısından araç da kiralayabiliyorlar. Bütün seçimler yapıldıktan sonra gerçek kredi kartına bağlanmış sanal kredi kartı üzerinden bütün seçimlerin ücretini ödeyebiliyorlar. Proje hala geliştirme aşamasında. Patent neredeyse alınmış olmasına rağmen bu hayalin çok kısa süre içinde gerçekleşeceğini de beklememek gerek.

 

Amadeus; “Uygulamaya Yeni Özellikler Eklenecek”

Amadeus, yeni özellikler eklemeye devam edeceğini bildirdi. Facebook ile eşleşip seyahat eden kişileri göstermesi gibi. Kullanıcı deneyimi geliştiricisi Justin Wilde, dünyayı üç boyutlu yaşarken bu deneyimin de üç boyuta yansıtılmasının ne kadar gerekli olduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amadeus, Navitaire, Sanal Gerçeklik,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları