Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Altınova güneyi aratmıyor

25 Haziran, 2009 | 17:43

Altınova Ayvalık’ın en büyük beldesi Altınova sahilleri, yaz sezonunun açılmasıyla birlikte dolup taşıyor.

180’e yakın site ve 7 bin ikinci konut bulunan Altınova’da yazlık alanlar arasında ABD, Almanya, Danimarka, Hollanda, Fransa, Belçika ve Avusturya vatandaşları da bulunuyor.

Yunanistan’ın Midilli Adası’nın hemen karşısında olan Altınova’nın denizi ve kumu turistleri de cezbediyor. Hava sıcaklığının 36, deniz suyu sıcaklığının 20 dereceyi geçtiği bu günlerde vatandaşlar plajlara akın etti.

Gün boyu denizden çıkmayan tatilciler, eğlencenin de tadını çıkarıyor. Sahildeki cafe ve plajlar da müşteri çekebilmek için kıyasıya bir yarış içindeler. Plajlardaki şezlong ve şemsiyeler için önceden rezervasyon yaptıranlar bile bulunuyor. Beldede turizmi canlandırmak isteyen CHP’li Altınova Belediye Başkanı Asım Sürer, vatandaşların kullanmadığı ikinci konutları kiralama yoluna gitmelerini istedi. (Hürriyet)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altınova, Altınova Belediyesi, Altınova otelleri, Asım Sürer, Ayvalık, Bodrum, Marmaris, Midilli, Tatil paketleri, Tatil turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları