Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Altın Palmiye Ödülleri Bodrum’un

17 Mayıs, 2017 | 08:34
Altın Palmiye Ödülleri Bodrum

Altın Palmiye Ödülleri Bodrum

 

Türkiye Altın Palmiye Ödülleri Töreni’nin Dördüncüsü Zorlu Center’da Düzenlendi. Altın Palmiye Ödüllerinde ” Yılın En İyi Turizm Markası; Bodrum” Seçildi.

Gürsel Uçar ödül konuşmasında; ” Muğla kültürün, sanatın, sporun ve sevginin, saygının, hoşgörünün en mükemmel olduğu ilimiz diye düşünüyorum ve bu ödülü kardeş belediyemiz Bodrum’a götürmekten onur duyuyorum. Bu ödülü veren, bu ödülü takdim eden bütün dostlarımıza Bodrumlular adına teşekkür ediyor, saygılar duyuyorum.” şeklinde konuştu. Bu ödül ile Altın Palmiye Ödüllerinde ilk defa bir Turizm Markası ödülü verilmiş oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altın Palmiye Ödülleri, Bodrum, Yılın En İyi Turizm Markası,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları