Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

11. Altın Nar Festivali renkli görüntülere sahne oldu

17 Haziran, 2014 | 16:39

Her yıl Haziran ayı içerisinde düzenlenen ve gelenekselleşen Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, renkli görüntülere sahne oldu.

3 gün sürecek olan festivalin ilk gününde düzenlenen kortej ve Hadise konseri büyük ilgi gördü. Vatan Şaşmaz’ın sunumu ile sahneye çıkan Hadise, Kemer İlçe stadını dolduran binlerce kişiye unutulmayacak bir konser verdi.

Kemer’in caddelerinde dolaşan Kortej büyük ilgi çekerken, bölgede bulunan oteller ve animasyon grupları en iyi korteji oluşturabilmek adına birbirinden değişik fikirler ile dorseleri süslediler. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve meclis üyeleri kortejin en önünde yer alan Mehter takımı ile birlikte yürüyüp halkı selamladılar. Yerli ve yabancı çok sayıda kişinin takip ettiği korteji ellerinde cep telefonları ile kaydeden binlerce kişi sosyal medyadan bu etkinliği dünyanın birçok bölgesine ulaştırmış oldular.

Otellerin animasyon gruplarının hazırladığı kortejde, çeşitli dans grupları, Brezilya Samba grupları, Akvaryum, Karayip korsanları, Truva gibi dekorlar kullanıldı. Kortejin hemen ardından sahne alan Hadise unutulmaz bir gösteriyi Kemerliler ile buluştururken, 10. Yıl marşı eşliğinde havai fişek gösterileri yapıldı. 3 gün sürecek festivalde ikinci gün Mustafa Ceceli, üçüncü gün ise Sibel Can konserleri ile Kemerliler ile birlikte olacaklar.

Halil ÖNCÜ-Kemer

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altın Nar Festivali, Altın Nar Festivali kemer, Brezilya, Hadise, Hadise konseri, Karayip korsanları, Kemer, Kemer altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, Kemer Belediye Başkanı, Mustafa Ceceli, Mustafa Ceceli konserleri, Mustafa Gül, Truva, Vatan Şaşmaz, Vatan Şaşmaz kemer,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları