Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alp Alper’in fotoğraf sergisi Atina’da açıldı

06 Mayıs, 2015 | 07:52

Fotoğraf sanatçısı Alp Alper’in ‘1000 Feet’ten Türkiye’ adını verdiği sergisi, Yunanistan’ın başkenti Atina’da açıldı.

Türk sanatçılarının Yunanistan’a yatırımları devam ediyor. Çektiği hava fotoğraflarıyla adına duyuran Alp Alper de bu isimler arasındaki yerini aldı ve Atina’da ‘1000 Feet’ten Türkiye’ isimli sergisini açtı.

alp-alper-fotograflari

Türkiye’nin Atina Büyükelçiliği’nin desteğiyle “İanos” kitabevinde açılan sergiye Türkiye’nin Atina Büyükelçisi Kerim Uras ve çok sayıda davetli katıldı.

alp-alper-fotograflari-01 Sanatçının bu sergisi, daha önce de farklı ülkelerde açılmış ve fotoğrafları üç ayrı kitapta yayınlanmıştı.

Hava fotoğrafçısı Alp Alper’in 1999 yılından bu yana sürdürdüğü projesinden seçilen fotoğraflardan oluşan sergi, 16 Mayıs’a kadar ziyaret edilebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alp Alper, Alp Alper atina, Alp Alper atina sergi, Alp Alper fotoğrafları, Alp Alper kimdir, Alp Alper sergi, Alp Alper yunanistan, Alp Alper yunanistan sergi, atina sergi, Atina Turu, Yunanistan sergi, Yunanistan Turu,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları