Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alp Alper’in fotoğraf sergisi Atina’da açıldı

06 Mayıs, 2015 | 07:52

Fotoğraf sanatçısı Alp Alper’in ‘1000 Feet’ten Türkiye’ adını verdiği sergisi, Yunanistan’ın başkenti Atina’da açıldı.

Türk sanatçılarının Yunanistan’a yatırımları devam ediyor. Çektiği hava fotoğraflarıyla adına duyuran Alp Alper de bu isimler arasındaki yerini aldı ve Atina’da ‘1000 Feet’ten Türkiye’ isimli sergisini açtı.

alp-alper-fotograflari

Türkiye’nin Atina Büyükelçiliği’nin desteğiyle “İanos” kitabevinde açılan sergiye Türkiye’nin Atina Büyükelçisi Kerim Uras ve çok sayıda davetli katıldı.

alp-alper-fotograflari-01 Sanatçının bu sergisi, daha önce de farklı ülkelerde açılmış ve fotoğrafları üç ayrı kitapta yayınlanmıştı.

Hava fotoğrafçısı Alp Alper’in 1999 yılından bu yana sürdürdüğü projesinden seçilen fotoğraflardan oluşan sergi, 16 Mayıs’a kadar ziyaret edilebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alp Alper, Alp Alper atina, Alp Alper atina sergi, Alp Alper fotoğrafları, Alp Alper kimdir, Alp Alper sergi, Alp Alper yunanistan, Alp Alper yunanistan sergi, atina sergi, Atina Turu, Yunanistan sergi, Yunanistan Turu,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları