Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Almanya’da 97 Euro’ya 3 yıldızlı otel

02 Haziran, 2009 | 17:29

Almanya’da 97 Euro’ya 3 yıldızlı otel Emlakçılar ve otelciler değişik bir pazarlama tekniği ile küresel ekonomik krize çare buluyorlar.

Almanya’da 97 Euro’dan satışa çıkan 3 yıldızlı otel, 21 yatak ve 60 kişilik bir lokantaya sahip. Yeni sahibi, bu oteli 97 Euro’ya almış olacak.

İnanılmaz gibi görünen bu satış tekniği ile daha önceleri 55 Euro’ya müstakil bahçeli evler, 45 Euro’ya apartman daireleri, 190 Euro’ya komple fabrikalar, satıldı.

Yasal bir sistem ve ABD, İngiltere ve Avusturya’da bu pazarlama tekniği 2 yıldır başarıyla uygulanıyor. Almanya’da ise yeni uygulanacak olan sistem şöyle: 97 Euro’ya bu oteli satın almak isteyenler, parayı bir yediemin hesabına yatırıyor. Parayı yatıranlar arasında daha sonra avukat ve noter eşliğinde kura çekiliyor ve çekiliş sonucu kazanan, 97 Euro’ya bu otelin sahibi oluyor.

Yediemin hesabında katılımcıların sayısına göre değişen para, vergiler ve komisyon düştükten sonra önceki otel sahibine bırakılıyor.

Alan ve satan kişinin memnun olduğu bu sistem giderek yaygınlaşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Almanya, Almanya Otelleri, İngiltere, Satılık Oteller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları