Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Almanya İş Seyahati Cirosunda Rekor Kırıyor

22 Haziran, 2017 | 12:54
İş Seyahati Almanya

İş Seyahati Almanya

 

Almanya’da iş seyahati cirosunda rekor kırıyor. İş seyahatinde Almanya 51.6 milyar euro’ya ulaştı.

 

Almanya İş Seyahati Cirosunda Rekor Kırıyor

VDR isimli birliğin yaptırdığı pazar araştırmasına göre Alman şirketlerin 2016 yılında iş seyahati için sarf ettiği paralar, yeni bir rekor yaratarak 51.6 milyar euro sayısına ulaştığı gözlemlendi. bu ciro 2016 yılında toplam 183.4 milyon iş seyahatti yapan 11.3 milyon iş adamı tarafından gerçekleştirildi.

Sanal iletişim olanaklarının varlığına ve artan önemine rağmen yüzyüze olarak yapılan görüşmeler iş dünyasında önemini korumaktadır. Bu gerçeğe Almanya ekonomisinin iyi bir gelişme göstermesi eklenirken, Almanya’da iş seyahati yapan kişilerin sayısı da artarak 11.3 milyon seviyesine ulaştı.

Almanya’da eskisine nazaran daha büyük sayıda elemanı iş seyahatine göndermek trendi de devam ediyor. 2010 yılında tüm şirket elemanlarının ancak dörtte biri iş seyahatine çıkmışken 2016 yılında tüm elemanların yarısı en az bir tane iş seyahati yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, İş Seyahati,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları