Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Almanya İş Seyahati Cirosunda Rekor Kırıyor

22 Haziran, 2017 | 12:54
İş Seyahati Almanya

İş Seyahati Almanya

 

Almanya’da iş seyahati cirosunda rekor kırıyor. İş seyahatinde Almanya 51.6 milyar euro’ya ulaştı.

 

Almanya İş Seyahati Cirosunda Rekor Kırıyor

VDR isimli birliğin yaptırdığı pazar araştırmasına göre Alman şirketlerin 2016 yılında iş seyahati için sarf ettiği paralar, yeni bir rekor yaratarak 51.6 milyar euro sayısına ulaştığı gözlemlendi. bu ciro 2016 yılında toplam 183.4 milyon iş seyahatti yapan 11.3 milyon iş adamı tarafından gerçekleştirildi.

Sanal iletişim olanaklarının varlığına ve artan önemine rağmen yüzyüze olarak yapılan görüşmeler iş dünyasında önemini korumaktadır. Bu gerçeğe Almanya ekonomisinin iyi bir gelişme göstermesi eklenirken, Almanya’da iş seyahati yapan kişilerin sayısı da artarak 11.3 milyon seviyesine ulaştı.

Almanya’da eskisine nazaran daha büyük sayıda elemanı iş seyahatine göndermek trendi de devam ediyor. 2010 yılında tüm şirket elemanlarının ancak dörtte biri iş seyahatine çıkmışken 2016 yılında tüm elemanların yarısı en az bir tane iş seyahati yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, İş Seyahati,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları