Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Almanya Ayakkabı Fuarı ( GDS Fair ) başlıyor / Turizm Haberleri

09 Şubat, 2011 | 17:51

Almanya Ayakkabı Fuarı ( GDS Fair ) başlıyor / Turizm Haberleri

Kaliteli fuar organizasyonları ile bilinen Almanya 16-18 Mart 2011 tarihlerinde Ayakkabı Fuarı ( GDS Fair ) ile katılımcı ve ziyaretçilerini bekliyor.

Almanya ‘nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan Ayakkabı fuarı – GDS Fair, her yıl olduğu gibi geçtiğimiz yıl da birçok misafire ev sahipliği yapmıştı.

Messe Düsseldorf’un düzenlediği Ayakkabı fuarı ayakkabı sektörünün buluşma noktası oldu

Geçtiğimiz yıl 30 ülkeden 1850 katılımcıyı ve 79 ülkeden 28.000’in üzerinde ziyaretçiyi bir araya getiren Almanya Ayakkabı Fuarı ( GDS Fair ) ‘na bu yıl daha büyük bir katılım olması bekleniyor.

Ayakkabı ve ayakkabı aksesuarları sektöründeki uluslararası buluşma noktası olan Almanya Düsseldorf ayakabı fuarı sabah 09:00’dan akşam 18:00’e saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya Ayakkabı Fuarı, Almanya Düsseldorf ayakabı fuarı, Almanya GDS Fair, Ayakkabı Fuarı, Ayakkabı fuarları, Düsseldorf ayakkabı fuarı, GDS, gds ayakkabı fuarı, GDS Fair, gds fuarı, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları