Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Almanların Türkiye’ye talebi çok daha fazla artacak”

29 Aralık, 2018 | 14:41

Almanların Türkiye'ye talebi çok daha fazla artacak

Alman turizm CEO’su Marek Andryszak, 2019 yılında Almanların Türkiye’ye talebinin çok daha fazla artacağını açıkladı. Andryszak, “Türkiye, ilk 10’daki en popüler seyahat destinasyonları içinde üçüncü oldu. 2019’da Türkiye’ye yönelik beklentilerimiz yüksek, rezervasyonların önümüzdeki yıl da artmaya devam edeceğini düşünüyoruz.” dedi.

Almanya merkezli dünyanın en büyük turizm şirketlerinden TUI’nin Almanya Üst Yöneticisi (CEO) Marek Andryszak, Türkiye’nin Alman tatil pazarında en çok talep edilen ülkeler arasında yer aldığını söyleyerek, “Gelecek yıl için beklentilerimiz yüksek, rezervasyonların önümüzdeki yıl artmaya devam edeceğini bekliyoruz.” yorumunda bulundu.

“Almanların Türkiye’ye talebi çok daha fazla artacak”

Andryszak, Alman turistlerin Türkiye’ye bu yıl geri döndüğünü, Türkiye’ye Alman turistlerin ilgisinin artacağını ifade ederek, “Bu yıl artan rezervasyon rakamlarını gördük. Türkiye, ilk 10’daki en popüler seyahat destinasyonları içinde üçüncü oldu. Buna göre, 2019’da Türkiye’ye yönelik beklentilerimiz yüksek, rezervasyonların önümüzdeki yıl artmaya devam edeceğini bekliyoruz.” dedi.

Türkiye’nin turizm destinasyonu olarak, Alman turistlerin takdirini kazandığını, kalite, hizmet ve fiyatta önemli performansa sahip olduğunu belirten Alman turizmci Andryszak, “Oteller bu seviyede (kaliteli hizmet) kalırsa, gelecek yıllarda Alman turistlerin sayısı artacaktır.” şeklinde konuştu.

Misafirperverlik ve seçkin hizmetler…

Alman turizm sektörü yetkilileri, Türkiye’nin Alman tatil pazarında en çok talep edilen ülkeler arasında yer almasının nedeni olarak “Seçkin ürünler, hizmetler sunması ve Türklerin misafirperverliğini” gösterirken euronun Türk Lirası karşısında değer kazanmasından dolayı da bu değerin arttığına işaret ettiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman Turist, Alman Turizmi, Marek Andryszak, Tui, Turizm, Türk turizmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları