Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alman turistler Türkiye’de tatil yapmaktan mutlu

25 Temmuz, 2016 | 06:41

Alman turistler Türkiye'de tatil yapmaktan mutlu Alman turistler, Türkiye’de olmaktan ve tatil yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Manavgat Side Titreyengöl’de yer alan bir otelde tatil yapan Alman turistler, kendilerini güven içinde hissetliklerini ve Antalya’da her zamanki gibi mükemmel bir tatil yapmanın keyfini yaşadıklarını söylediler. Alman misafirlerin yoğun olduğu tesis yaklaşık % 80 doluluk ile hizmet veriyor.

Otelin Genel Müdürü Erdinç Savul yaptığı açıklamasında: “ Son dönem sıkıntılı bir dönem yaşıyoruz. Doluluk oranlarımız %80’lerde. Daha çok Alman misafirlerimiz tesisimizde tatillerini yapıyorlar. Bizleri bu zamanda yalnız bırakmayan misafirlerimizi burada mutlu etmeye ve ülkemizin imajına olumlu katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Misafirlerimiz mutlu görünce biz de mutlu oluyoruz”

Tatilini geçiren Alman turistler çok mutlu!

Corolla Sonnet: “ Buraya dördüncü gelişim. Burada olmaktan çok mutluyum. Burayı çok seviyorum. Daha ne söyleyebilirim ki?”

Peter Sonnet: “ Buraya gelmekte bir sakınca yok. Türkiye’de çok sağlıklı bir tatil yapıyoruz. Burası tehlikeli olmayan bir yer. Bende yıllardır buraya geliyorum. Türkiye’yi çok seviyorum. Dördüncü gelişimiz, seneye buraya tekrar geleceğiz”

Deborah Graham – Molly Graham :” Buraya geldik ve tatilden çok mutluyuz. Kim ne diyorsa desin umursamayın, Türkiye’ye tatile gelin”

Franziska LaWge – Jonathan Lawge:” Bu bölgeye hep tatile geliyoruz. Yeni değiliz. Bize çok negatif şeyler söylediler. Bu arada gelmemeyi düşünüyorduk. Ama kesinlikle kim ne derse desin, dinlemedik geldik ve tatilimizi yapıyoruz. Çok memnunuz. Tekrar geleceğiz”

Tim Ritscher: “ Dört ay önce bu tesise rezervasyon yaptık. Önce son durumlara bakarak çok düşündük. Ama hak ettiğimiz tatili bu gibi olaylardan iptal etmeyi düşünmedik. Geldik ve görüldüğü gibi her şey yolunda. Çok da memnunuz”

Halil ÖNCÜ-Manavgat

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman Turistler, Antalya, Antalya Turizm, Manavgat, Side Titreyengöl, Turizm Ekonomi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları