Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alman turistler doğa yürüyüşünde

02 Ocak, 2013 | 13:16

Alman turistler doğa yürüyüşünde Dünyaca ünlü turizm beldesi Antalya Side’ye Noel Bayramı tatili için gelen Alman ve Hollandalı turistler, ülkelerine dönmeden önce antik kent içinde Devlet Agorası avlusunda yeşil alanda doğa yürüyüşü yaptı.

Devlet Agorası avlusunda, yeşillikler içinde yürüyen Alman turistler, papatyalara basmamak için ağır adımlarla yürüyüş yaptı.

Doğa yürüyüşlerini Piskoposluk Sarayı binasında bitiren turistler, Nordic Walking (İskandinav) yürüyüşü spor aletleriyle birlikte kaldıkları otele geri döndü.

10 günlük Noel Bayramı tatili için eşiyle birlikte Side’ye geldiklerini belirten Alman doktor Jella Waksnem, ülkelerine dönmeden önce Side Antik Kent’te yeşillikleri görünce doğa yürüyüşü yaptıklarını söyledi. Almanya Duesseldorf’ta havanın soğuk ve karlı olduğunu belirten Waksnem, Side’de antik şehir içinde yeşillenen alanları görünce şaşırdığını kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alman doktor Jella Waksnem, Alman Turist, Alman turistler doğa yürüyüşü, Alman turistler yürüyüş, Almanya, Almanya Duesseldorf, Devlet Agorası avlusu, Duesseldorf, Noel Bayramı tatili,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları