Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alman turistin rezervasyonunda yüzde 80 artış var!

15 Kasım, 2018 | 10:29

Alman turistin rezervasyonunda yüzde 80 artış var!

Alman turistin rezervasyonunda yüzde 80 artış var. Berlin Büyükelçisi Aydın, Almanya’dan Türkiye’ye yönelik 2019 yılı rezervasyonlarında yüzde 80’e yakın artış olduğunu belirtti.

Berlin Büyükelçisi Aydın, Almanya’dan Türkiye’ye yönelik 2019 yılı rezervasyonlarında yüzde 80’e yakın artış olduğunu belirtti. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)’nun organizasyonuyla Almanya’ya gelen Antalyalı iş adamları Berlin Büyükelçisi Ali Kemal Aydın’ı ziyaret etti.

Alman turistin rezervasyonunda yüzde 80 artış var

Büyükelçi Ali Kemal Aydın, ATSO’nun ziyaretinde turizmle ilgili son gelişmeleri de anlattı. Almanya’nın Türkiye’ye en çok turist gönderen ülkelerden olduğunun altını çizen büyükelçi Aydın, son yıllarda yaşanan olumsuz gelişmelerin yavaş yavaş geride kaldığını belirtti.

2015 yılı gibi olmasa da son yıllarda turist hareketliğinin canlanmaya başladığını ifade eden Ali Kemal Aydın, 2019’la ilgili Almanya’dan Türkiye’ye yönelik rezervasyonlarda yüzde 80’e yakın artış olduğunu söyledi.

Almanya’da yaşayan 3.5 milyona yakın Türk vatandaşının yarısının çifte vatandaş olduğunu açıklayan büyükelçi Aydın, gurbetçilerin yaz tatillerinde Türkiye’ye 6 milyar euro döviz bıraktıklarının da altını çizdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Kemal Aydın, Alman Turist, Almanya rezarvasyon, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, ATSO, Berlin Büyükelçisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları