Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alman turist otelin balkonundan düştü

20 Mayıs, 2010 | 15:05

Kaldığı otelin balkonundan düşen turist, ağır yaralandı.

Antalya’nın Alanya ilçesinde kaldığı otelin 5. katından otomobilin düşen Alman turist yaralandı.

Olay, Alanya Saray Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bir otelde meydana geldi. Otele annesi Anderea Harms (41) ve 1,5 yaşındaki erkek kardeşiyle birlikte tatil için gelen Alman turist Fabian Pieperhoff (27), sabah saatlerinde odasının balkonundan bilinmeyen bir nedenle aşağı düştü.

Pieperhoff, yaklaşık 11 metreden aynı otelde tatilini geçiren Cem Kaya’ya (27) ait 06 DA 3251 plakalı otomobilin üzerine düştü.

Otel görevlileri tarafından çağırılan ambulansla Özel Can Hastanesi’ne kaldırılan Alman turist tedavi altına alındı. Pıeperhoff’un bilinç kaybı yaşadığı, vücudunda ezikler ve doku zedelenmeleri olduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Pieteroff’un, intihar girişiminde bulunmuş olabileceği düşünülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya Turist, Alman Turist, Alman turist Alanya, Alman turist Balkon Kaza, Alman turist Fabian Pieperhoff, Alman turist Kaza, Alman Turist Öldürüldü, Alman Turistler, Cem Kaya, Cem Kaya Kaza, Fabian Pieperhoff Balkon, Fabian Pieperhoff Kaza,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları