Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alman turist Karl Heinz Reimann bulundu

03 Aralık, 2010 | 18:59

Antalya’nın Alanya ilçesinde kaybolan Alman turist Karl Heinz Reimann bulundu.

Antalya’nın Alanya ilçesinde dün bir grupla gittiği gezi de kaybolan Alman turist Karl Heinz Reimann’ı, Jandarma 1 gün sonra buldu. Bir gece bölge de kayıp kalan turistin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Bir otelde konaklayan Alman Karl Heinz Reimann (63), seyahat acentesinin düzenlediği tura önceki gün katılmıştı. Grupla birlikte Mahmutlar Beldesi’nde bulunan tarihi Siedra Kalesi’ne giden Alman turistin, dönüş sırasında otobüste olmadığını arkadaşları fark etti. Hemen harekete geçen arkadaşları ve acente yetkilileri aramaya başladı. Geç saatlere kadar bulunamayan Reimann’ın bulunması için Jandarma’ya bilgi verildi. İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı ve Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanlığı arama çalışmalarını başlattı. Dağda bulunamayan turisti ertesi gün sabah bir ağacın altında otururken Jandarma tarafından bulundu.

Mahmutlar Jandarma Karakolu’na götürülen Alman Reimann, gece boyunca bölgede gezdiğini, zaman zaman da uyuduğunu ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadığını açıkladı. Reimann’ın cep telefonu ile oteldeki bir arkadaşını aradığı ve kaybolduğunu söylediği, ancak telefonun bataryasının bitmesi nedeniyle kendisiyle daha sonra temas kurulamadığı öğrenildi.

Alanya’ya tek başına tatile gelen Alman turist, karakoldaki işlemlerinin ardından kaldığı otele götürüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Alman Turist Karl Heinz Reiman, Karl Heinz Reimann, Mahmutlar Jandarma Karakol Komutanlığı, Turizm Gazetesi, Turizm Tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları