Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sohbeti koyulaştırdıkları Alman turistin cüzdanını çaldılar

03 Ağustos, 2011 | 10:25

Antalya’nın Alanya ilçesinde sohbet ettikleri Alman turistin dalgınlığından faydalanarak cüzdanını çalan 2 kişi yakalandı.

Alanya’da dün gece Sanayi Keykubat girişindeki 10 numaralı büfe önünde bekleyen Alman uyruklu Victoria Dell (24) yanına yaklaşan S.B (45) ve M.T (30) ile bir süre sohbet etti.

Alman turist bir süre sonra büfe önünden ayrıldı. O sıra bölgeden geçen polis ekipleri şahısların hareketlerinden şüphelenince yanlarına gitti. Polis ekipleri, yerde zanlıların ayaklarının altında bir kısmı toprağa gömülü mavi renkli bir cüzdanın olduğunu fark etti. Yapılan kısa bir incelemenin ardından cüzdanın sahibine ulaşan polis ekipleri, şahısları hırsızlık suçlamasıyla gözaltına aldı.

Alman turist Victoria Dell, polise verdiği ifadede, dün akşam şahıslarla bir süre sohbet ettikten sonra ayrıldığını ve cüzdanının kayıp olduğunu belirtti. Dell’in zanlıları teşhis etmesi üzerine içerisinde 160 euro ve 40 TL para, kimlik ve kredi kartları bulunan cüzdan sahibine teslim edildi.

Zanlılardan M.S.’nin 8 ayrı hırsızlık suçundan hakkında işlem yapıldığı belirlendi. Emniyette ifadeleri alınan zanlılar adliyeye sevk edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Alanya ilçesi, Alman Turist, Alman turist Victoria Dell, Alman Turistler, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Victoria Dell,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları