Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alman Devi Alltours, İspanya’daki Allsun Otellerine Büyük Yatırım

27 Mayıs, 2017 | 16:22
Allsun Otelleri

Allsun Otelleri

Almanya’nın Tur Operatörü Devi Alltours, İspanya’daki Allsun Otellerine Büyük Yatırım

Alltours tarafından kamuoyuna sunulan bir basın bildirisine göre Almanya’nın en büyük beş tur operatörü arasında yer alan şirket, Mallorca’da bulunan tesislerine 30 milyon euro yatırarak kendine ait olan allsun markalı otellerini güzelleştirerek güncelleştirdi.

Alltours, 2016/2017 kış aylarında, butik, aile, yetişkin, aktif tatil ve plaj oteli komstepine göre işletilen otellerinin kalitesini arttırmak için toplam 30 milyon euro kullandı. İspanya, Mallorca’nın Cala Millor bölgesindeki Hotel Borneo için 4.4 milyon, Playa de Palma’daki oteli Hotel Cristobal Colon’a 5 milyon, Alcudia’daki Playa de Muro’da bulunan Hotel Eden Playa 7 milyon euro’luk yatırım yaptı.

Alltours’a ait olan “Allsun” otel zinciri, Mallorca’da en başarılı otel markalarının arasına girmeyi başarıp, özellikle Alltours müşterilerinde en çok tutulan otellerin arasında sayılır ve değerlendirmelerde ortalama %90 bir “başkasına tavsiye” oranına sahiptirler.

 


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Allsun, Alltours, İspanya, Mallorca,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları