Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alkollü Pilot görevden uzaklaştırıldı

11 Kasım, 2009 | 10:07

Alkollü Pilot görevden uzaklaştırıldı İngiltere’de Londra – Chicago seferini yapacak olan uçağın pilotunun sarhoş olduğu tespit edildi v epilot gözaltına alındı.

51 yaşındaki pilotun, şikayet üzerine alkol testi için polis karakoluna götürüldüğü belirtildi.

İngiltere’de yayımlanan Independent gazetesinin haberine göre, pilotun ABD’nin United Airlines şirketinde çalıştığını ve şirketin Londra-Chicago seferini yapacak uçakta bulunan 100 yolcunun, pilotun ‘hasta’ olduğunu söyleyerek uçağı terk ettiğini bildirdi.

UAL Şirketler Grubu Sözcüsü Megan McCarthy, gruplarına bağlı olan United Airlines’ın 51 yaşındaki pilotunun görevden alındığını belirterek, güvenliğin kendileri için en yüksek öncelik olduğunu söyledi.

United Airlines’ın Chicago’ya kalkacak Boeing 767 tipi uçağında 124 yolcu ile 11 mürettebat bulunduğu ve yolcuların başka uçuşlara yönlendirildiği belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD'nin United Airlines, Alkollü Pilot, Alkollü Pilot Görev, Londra - Chicago, Londra - Chicago Haberleri, Londra - Chicago Seferleri, Londra - Chicago Uçak Pilot, Londra - Chicago Uçak Seferleri, Sarhoş Pilot Londra - Chicago, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, UAL Şirketler Grubu Sözcüsü Megan McCarthy, United Airlines, United Airlines Boeing, United Airlines Chicago, United Airlines Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları