Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alitalia uçuş ağına Kıbrıs’ı da ekledi

15 Haziran, 2016 | 09:19

Alitalia Alitalia, uçuk ağına Kıbrıs’ı da ekleyerek Roma ve Larnaka arasında doğrudan uçuşlara başladı.

Alitalia uluslararası uçuş ağına Kıbrıs’ı da ekledi. İtalyan bayrak taşıyıcısı ve uluslararası hava yolu şirketi Alitalia, 8 Haziran itibariyle Roma ve Larnaka arasında doğrudan uçuşlara başladı.

Alitalia tarafından yapılan basın açıklamasında; bu yeni uçuş ile ticaret ve turizmde daha fazla gelişmenin yolunda önemli bir başlangıç yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, İtalya’nın Kıbrıs’ın ana ticaret ortaklarından bir olduğu, İtalya İstatistik Enstitüsü tarafından yayımlanan rakamlara göre, iki ülke arasındaki ticaretin Akdeniz’deki ortak çıkarlardan cesaret bulduğu, 2015’te büyümeye devam ettiği, İtalya’nın ihracatının 263 milyon avro, ithalatının 32 milyon avro olduğu kaydedildi.

Alitalia her hafta Roma-Larnaka arasında iki doğrudan uçuş yapıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alitalia, Alitalia kıbrıs, Alitalia roma, Kıbrıs, Larnaka, Larnaka italya, Roma,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları