Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alitalia uçuş ağına Kıbrıs’ı da ekledi

15 Haziran, 2016 | 09:19

Alitalia Alitalia, uçuk ağına Kıbrıs’ı da ekleyerek Roma ve Larnaka arasında doğrudan uçuşlara başladı.

Alitalia uluslararası uçuş ağına Kıbrıs’ı da ekledi. İtalyan bayrak taşıyıcısı ve uluslararası hava yolu şirketi Alitalia, 8 Haziran itibariyle Roma ve Larnaka arasında doğrudan uçuşlara başladı.

Alitalia tarafından yapılan basın açıklamasında; bu yeni uçuş ile ticaret ve turizmde daha fazla gelişmenin yolunda önemli bir başlangıç yapılacağı belirtildi.

Açıklamada, İtalya’nın Kıbrıs’ın ana ticaret ortaklarından bir olduğu, İtalya İstatistik Enstitüsü tarafından yayımlanan rakamlara göre, iki ülke arasındaki ticaretin Akdeniz’deki ortak çıkarlardan cesaret bulduğu, 2015’te büyümeye devam ettiği, İtalya’nın ihracatının 263 milyon avro, ithalatının 32 milyon avro olduğu kaydedildi.

Alitalia her hafta Roma-Larnaka arasında iki doğrudan uçuş yapıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alitalia, Alitalia kıbrıs, Alitalia roma, Kıbrıs, Larnaka, Larnaka italya, Roma,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları