Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ali Koç’un başkanlığını Kapadokya’da balonla kutladılar!

04 Haziran, 2018 | 11:30

koc - baskanligini - balonla - kapadonkaya - kutlandi

Fenerbahçe’de hafta sonunda yapılan kongre sonrasında Ali Koç’un Fenerbahçe başkanı olarak seçilmesi Kapadokya’da gökyüzünde kutlandı. Fanatik taraftar, Fenerbahçe’nin yeni başkanı Ali Koç’un posteri ve Fenerbahçe bayrağını Kapadokya’da sıcak hava balonuyla gökyüzünde kutladı.

20 bin 736 oyun 16 bin 90’ını alarak Fenerbahçe başkanı olarak seçilen Ali Koç’un posteri ve Fenerbahçe bayrağını Kapadokya’da sıcak hava balonuna asan Fenerbahçeli taraftarlar Ali Koç’un başkanlığını gökyüzünde kutladı.

Fenerbahçe’de hafta sonunda yapılan kongre sonrasında Ali Koç’un Fenerbahçe başkanı olarak seçilmesi Kapadokya’da gökyüzünde kutlandı.

Kapadokya’da fanatik Fenerbahçe taraftarı olan Balloon Turca sahibi Abdullah Uluer ve Fenerbahçe kongre üyesi Mustafa Altundal, Ali Koç’un kulübün başına gelmesini balon sepetlerine Fenerbahçe bayrağı ve Ali Koç’un fotoğrafının bulunduğu posteri asarak gökyüzünde kutladı.

Ali Koç'un başkanlığı Kapadokya'da kutlandı

“Ali Koç’u Kapadokya’ya bekliyoruz”

Abdullah Uluer, “Ali Koç başkanımıza Kapadokya’dan selam söylüyorum. Fenerbahçemiz’de uzun zamandır beklediğimiz değişim gerçekleşti. İnşallah bundan sonra seri bir şekilde şampiyonluklar ve Avrupa’da başarı bekliyoruz. Ali Koç başkanımızı tüm takımla birlikte Kapadokya’ya bekliyoruz” diye konuştu.

Mustafa Altundal ise, “Bu sabah güneş İstanbul’dan önce Kapadokya’da doğdu. Dünyanın en önemli turizm merkezlerinden olan Kapadokya’da bu sabah sıcak hava balonları başkanımız Ali Koç’un posteri ile havalandı. Ali Koç başkanımızı tebrik eder Türk futboluna katacağı değerlerden dolayı şimdiden teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Koç, Balon Gezisi, Gözyüzünde kutlama, Kapadokya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları