Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ali Güreli Atina’da otel açacak

24 Mayıs, 2010 | 12:49

Sofa Otelleri ve İkon Turizmin sahibi Ali Güreli, Atina’da otel açacak.

Yunan krizini fırsat bilip Atina’da bina satın alan Güreli, Odessa, Halep ve Fas’ta da görüşmeler yaptığını açıkladı.

Nişantaşı’nda kurduğu Sofa Otel ile otelcilikte yeni bir kategori olan HIP otelciliğe (Highly Individual Places- Çok Özel Mekanlar) adım atan, ardından da Bodrum’da şarkıcı Mustafa Sandal’ın işlettiği Mandal Otel’i 2008 yılında alarak Hamak oteline çeviren Güreli, Atina’da da otel açacak.

Birkaç yıldan bu yana Yunan işadamlarıyla görüşmeler halinde olduğunu söyleyen Ali Güreli, “Krizin ardından emlak fiyatları çok düştü. Ben de bir süredir ara verdiğim görüşmelere tekrar başladım. Anlaşma tamamlandı sayılır” dedi.

Atina’ya 15 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını söyleyen Güreli, “Şu anda kullanılmayan, içi boş bir bina satın alıyorum. Otel için çok uygun” diye konuştu. Her oteline farklı bir isim veren Güreli, Yunanistan’daki otelin ismi konusunda ise daha karar vermediklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Güreli, Ali Güreli Atina, Ali Güreli Atina Otel, Ali Güreli Kİmdir, Atina Otelleri, Hamak otel, İkon Turizm, İşadamı Ali Güreli, Sofa Otel, Sofa Otel Sahibi Ali Güreli, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları