Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alex için Sao Paulo’da jübile maçı düzenlenecek

11 Mart, 2015 | 08:24

Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Alex de Souza’nın 28 Mart günü Brezilya’nın Sao Paulo kentinde yapılacak jübile maçı, yıldızlar geçidine sahne olacak.

Geçtiğimiz Aralık ayında futbola veda eden Alex de Souza, jübile maçı yapmaya hazırlanıyor. 28 Mart Cumartesi günü Allianz Park’ta yapılacak maçta, Alex’in Fenerbahçe’de oynadığı dönemde takım arkadaşı olan Stephen Appiah, Rüştü Reçber, Diego Lugano, Mateja Kezman, Fabio Luciano, Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ve Mehmet Aurelio da yer alacak.

Maçın sürpriz isimleri ise bir dönem Fenerbahçe teknik direktörlüğü yapan Zico ve Brezilya‘nın efsane golcüsü Rivaldo. Bu ikili de Alex’in jübile maçında sahada olacak.

Öte yandan Alex de Souza Instagram hesabından paylaştığı, eski takım arkadaşlarının yer aldığı fotoğrafa, “28 Mart’ta eski kulübüm Palmeiras bana Sao Paulo’da bir maç hediye edecek” notunu düştü.

Alex, jübile maçından kendisini yalnız bırakmayacak arkadaşları için “kariyerimde önemli yeri olan dostlarla tekrar beraber olmaktan dolayı mutluyum” ifadelerini kullandı.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alex de Souza, Alex De Souza Brezilya, Alex de Souza Fenerbahçe, Alex de Souza Haberleri, Alex de Souza jübile, Alex de Souza jübile maçı, Brezilya, Brezilya Futbol, Brezilya futbol ligi, Diego Lugano, fabio luciano, Fenerbahçe, Fenerbahçe Alex, Fenerbahçe HAberleri, mateja kezman, Palmeiras, Palmeiras alex de souza, Palmeiras brezilya, Rüştü Reçber, Semih Şentürk, Stephen Appiah, Tuncay Şanlı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları