Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ALBA Bankası’ndan eğitim, kültür ve sağlık alanında yatırım

16 Temmuz, 2013 | 16:59

ALBA Bankası'ndan eğitim, kültür ve sağlık alanında yatırım ALBA Bankası’ndan eğitim, kültür ve sağlık alanında işbirliği programlarına dev yatırım…

ALBA Bankası, eğitim, kültür ve sağlık alanında işbirliği programlarına 170 milyon ABD doları tutarında yatırım yapacak.

Prensa Latina’da yer alan habere göre, Banka Genel Müdürü Rafael Isea,ALBA sosyal politikalar koordinatörü Ismael Gonzalez’le buluşmasının ardından yatırım açıklamasını yaptı.

Isea, eğitimi Latin Amerika’da değişimin ana güçlerinden biri yapmak istediklerini söyledi.

Programın amaçları arasında ayrıca bölgesel bütünleşme, sanatçıların desteklenmesi, ilaç kaydı için üye ülkeler arasında ortak bir sistem oluşturulması da yer alıyor.

ALBA Eğitim programı bugüne kadar Kübalı öğretmenlerin geliştirdiği ve Bolivya, Nikaragua ve Dominik gibi ülkelerde uygulanan “Evet, Yapabilirim” ve “Evet, Devam Edebilirim” gibi kampanyalar yürütmüştü.Kampanyalar kapsamında şimdiye kadar 500 bini aşkın Bolivyalı ve 800 bine yakın Nikaragualı temel eğitim aldı.

Isea, ALBA Bankası’nın yalnızca sosyal programlar desteklemediğini, aynı zamanda ekonomik, siyasi, kültürel ve ticari bütünleşmeyi de amaçladığını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alba, ALBA Bankası, ALBA Bankası yatırım, ALBA Eğitim programı, Banka, eğitim, Ismael Gonzalez, Küba, Kübalı öğretmenler, Kültür Sanat, Latin Amerika, Latin Amerika eğitim, Sağlık,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları