Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alanya’da gezi tekneleri denetlendi

04 Temmuz, 2009 | 11:36

Gezi teknesi Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri dün Alanya’daki turizm amaçlı teknelerde hijyen denetimi yaptı.

Yapılan denetimde teknelerdeki mutfakların fiziksel şartları, alet ve ekipman imkanları, kullanılan araç ve gereçler kontrol edildi.

Denetimlerde ayrıca teknelerde çalışan personellerin muayeneleri, kimlik kartları, kılık ve kıyafetleri, teknelerin Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı bir kuruluş tarafından ilaçlama hizmeti alıp- almadığı da kontrol edildi.

Eksikleri tespit edilen teknelerin eksiklerini gidermeleri için bir hafta süre verildi ve ikinci bir denetimle de eksiklerin tamamlanıp tamamlanmadığı kontrol edilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Alanya Belediyesi, Alanya gezi tekneleri, Alanya Otelleri, Alanya tatil, Alanya tekne turları, Alanya tekne turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları