Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alanya’da turistler plajları doldurdu

13 Kasım, 2012 | 14:00

Türkiye’de soğuk havalar etkisini gösterirken Alanya’da turistler, sıcak havanın ve denizin keyfini çıkarıyor.

Hava sıcaklığının 25, deniz suyu sıcaklığının ise 24 derece ölçüldüğü Alanya’da yerli ve yabancı turistler plajları doldurdu. Bazı tatilciler denize girerken, bazıları ise güneşlenmeyi tercih etti.

İstanbul’dan tatil için Antalya’ya gelen Hasan Acar, güzel havada hem balık tuttuklarını hem de ailesiyle deniz keyfi yaptığını söyledi. Acar, Alanya’daki sıcak havadan dolayı tatilini biraz daha uzattığını söyledi.

İsveç’ten gelen Nick Svenson ise tatil için arkadaşlarıyla Alanya’ya geldiğini ve ilçede deniz keyfi yaptıklarını belirtti. Hava ve kentin çok güzel olduğunu dile getiren Svenson, ”Beklediğimizden de sıcak bir hava ve deniz suyu var. Şimdi bu havanın keyfini çıkarıyorum” dedi.

Tatilcilerden Mehmet Gedikbaş da Alanya’nın iki gün önce şiddetli yağışın etkisinde olduğunu hatırlattı. Yağışlardan dolayı moralinin bozulduğunu ifade eden Gedikbaş, ”Şimdi ise ilçede sıcak bir hava var. Güneşin altında balık tutuyoruz, her şey çok güzel” diye konuştu.
Hava sıcaklığının bir hafta boyunca mevsim normallerinin üzerinde olacağı öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Alanya Otel, Alanya Turist, Alanya turist deniz, Alanya turistler deniz keyfi, Alanya turistler tatil, Alanya turizm, Antalya, Antalya Alanya, Deniz, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları