Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alanya’daki turistler güzel havayı fırsat bildi, denize girdi

16 Kasım, 2010 | 17:21

Dokuz günlük bayram tatilinde Antalya’nın Alanya ilçesine gelen turistler, güzel havayı fırsat bilerek denize girdi.

Bayramın erken başladığı Alanya’da turistler, sahilde yürüyüş yapıp çocuklarıyla vakit geçirerek deniz özlemini giderdi.

İlçeye gelen birçok vatandaş Kleopatra Plajı’nı tercih etti. Alanya’nın deniz ve tarihi güzelliklerini görmek için ilçeye gelen tatilciler, uygun hava şartlarını bulunca denizde yüzmeyi tercih etti. Çocuklar ise plajda kumla oynadı. Çok sayıda yerleşik turist de denizin keyfini çıkardı.

Ankara’da inşaat sektöründe çalıştığı belirten Turgay Erbaş, bayram nedeniyle ailece eşinin memleketi Alanya’ya geldiklerini ve güzel havayı görünce Kleopatra Plajı’nda denize girmek istediklerini söyledi. Erbaş, bayram boyunca Alanya’da denizde yüzüp tarihi yerleri gezeceklerini kaydetti.

5 yıldır Alanya’da oturduğunu belirten Hollandalı sihirbaz Jonglör Eddie, güzel havayı fırsat bilerek denize yüzmeye geldiğini belirtti. Denizde arkadaşıyla tenis oynayıp, taşlarla gösteri yapan Hollandalı Eddie, Alanya’yı ve Türkiye’yi çok sevdiğini dile getirdi. Deniz ve sahilin tadını çıkarttığını belirten Eddie, “Ben otellerde gösteri ve sihirbazlık yapıyorum. Kurban Bayramı nedeniyle de bir boşluk bulup denize geldim.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Alanya Turist, Antalya Bayram deniz, Antalya Deniz, Bayram Deniz, Deniz, Seyahat, Tatil, Turistler, Turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları