Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alanya ‘da bir turist hayatını kaybetti, biri de yaralandı

20 Temmuz, 2011 | 16:34

Alanya ‘da iki ayrı elektrik çarpma olayında bir turist hayatını kaybederken, bir kişi de yaralandı.

Antalya ‘nın Alanya ilçesinde meydana gelen olay şöyle gerçekleşti;

Suriyeli turistlerden Hamza Almahmoud (27) ile amcası Ali Mahmoud, gece saat 22.00 sıralarında dolaşmaya çıktı. Kızlarpınarı Mahallesi Atatürk Caddesi Öğretmenevi yanında bulunan Canım Öğretmenim Parkı’nın içinde bulunan süs havuzunda ayaklarını yıkamak isteyen Hamza Almahmoud, elektrik akımına kapıldı. Ağır yaralanan Hamza Almahmoud, amcası Ali Almahmoud’un gözleri önünde can verdi.

Yaşanan olayın ardından Polis  incelemelerde bulundu. Parka geçici olarak ziyaretçi alınmazken,  turistin cesedi belediye morguna kaldırıldı. Nöbetçi savcı, Hamza Almahmoud’un amcası Ali Almahmoud’un ifadesini aldı. Ali Almahmoud’un şikayetçi olmadığını söylediği öğrenildi.

Havuzun girişinde ‘Havuza girmek tehlikeli ve yasaktır’ yazısı hem Türkçe hem İngilizce yazılı olmasına rağmen, dikkat edilmediği belirtildi.

Diğer bir olay ise gece saat 04.00 sıralarında Çarşı Mahallesi İskele Caddesi T.D.’ye (39) ait Havana Disko’da meydana geldi. Barmaid olarak çalışan 16 yaşındaki Y.S., buzdolabının fişini çektiği sırada elektrik akımına kapılarak yaralandı. Şahıs, Alanya Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Alanya elektrik çarpması, Alanya Turist, Alanya turist kaza, Alanya turist öldü, Alanya turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları