Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Alanya’da bulunan ceset Hollandalı turiste ait

25 Ekim, 2011 | 13:49

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir hafta önce zeytin bahçesinde bulunan erkek cesedinin Hollandalı turist Petrus Hubertus Hendikus Buitendijk (71)’e ait olduğu tespit edildi.

Geçtiğimiz hafta Saray Mahallesi Kale Yolu çıkışında zeytin bahçesinde bulunan cesedin Alanya’ya tatil için gelen Hollanda vatandaşı Buitendijk’e ait olduğu ortaya çıktı. Buitendijk, bir haftadan beri kaldığı otelin çalışanları tarafından arandı.

Bugün Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne gelen otel çalışanları, Buitendijk’e ait pasaportunu göstererek buluntu ceset ile teşhis etti. Otel çalışanlarının ifadeleri alındı. Buitendijk’in Alanya’ya 15 yıldan beri belli aralıklarla tatile geldiği öğrenildi.

Buitendijk’in muhtemelen kalp krizi geçirerek öldüğünü değerlendiren polis, kesin ölüm nedenini araştırıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Alanya Turist, Alanya turizm, Hollandalı Turist, Hollandalı turist Alanya, Hollandalı turist cesedi, Petrus Hubertus Hendikus Buitendijk,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları