Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Al Ghurair, AccorHotels, BAE’de Swissôtel’i açacak

26 Temmuz, 2017 | 09:18

Al Ghurair Center

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) merkezli Al Ghurair, AccorHotels’e ait Swissotel’i Dubai’de açmak için anlaşma yaptılar

Al Ghurair, AccorHotels, BAE’de Swissôtel’i açacak

BAE merkezli bir holding olan Al Ghurair, BAE’deki Dubai’de Al Ghurair İş Merkezi’nde lüks Swissôtel ve Swissôtel yaşam’ı açmak için dünyanın önde gelen otelcilik grubu AccorHotels’le bir ortaklık yaptığını duyurdu.

AccorHotels bayrağı altında dünyanın dört bir yanındaki 2.000’den fazla otel, tatil yeri ve konut ile 2500’den fazla en iyi özel evin bulunduğu bu reflag, Swissôtel’in BAE’de ilk otelini açmaya hazırlanıyor.

Al Ghurair ve AccorHotels, Al Ghurair Center’ın bitişiğindeki mevcut lüks otel ve otel dairelerini lüks üst düzey uluslararası marka olarak yeniden açmaya hazırlanıyor. Aradaki otel ve otel daireleri, Al Ghurair Hotel ve Al Ghurair Living adıyla AccorHotels tarafından yönetilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Accorhotels, Al Ghurair Center, BAE, Dubai, Swissotel,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları