Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Akülü Araba fiyatları için cazip indirim fırsatları başladı

20 Temmuz, 2011 | 20:20

Oyuncak Firmaları Akülü Araba fiyatları için cazip indirim fırsatları sunuyor. Akülü arabalar, pedallı arabalar ve üç tekerlekli bisiklet çok satanlardan.

Akülü arabalar çocuklar için en çok tercih edilen arabalar olurken aileler de çocuklarına kamyon, pedallı araba veya 3 tekerlekli bisiklet almayı tercih ediyor.

Akülü arabalar yaz aylarında çocukların gözdesi

Okullar kapanınca özellikle yaz aylarında çocuklar parklarda daha çok vakit geçirebilmek için 3 tekerlekli bisiklet ve pedallı arabalar gibi oyunları seçiyorlar. Bununla birlikte akülü arabalar da kapalı veya açık alanlarda kullanılabilmesi ile çocukların gözdesi olmaya devam ediyor.

Oyuncak firmaları üretimde artışa gidiyor

Türkiye’deki  bir çok oyuncak firması akülü araba, pedallı araba, kamyon ve dozer oyuncakları gibi çocuk oyuncakları üretiminde imalat ve satışlarını arttırıyor. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için güneşli havalarda akülü arabalar ve pedallı arabalar seçiliyorken 3-5 yaş arası çocuklarda ise üç tekerlekli bisiklet tercih ediliyor.

Akülü Araba Kampanyaları çok uygun indirim oyuncak araba fiyatları sunuyor

Akülü araba fiyatları 150-600 TL arasında değişiyor. Akülü oyuncağın rengi, dizaynı, modeli ve motoru gibi özellikleri fiyatı belirliyor. Bir çok akülü araba modeli bulunurken 3 tekerlekli bisiklet görünümünde modellerde görmek mümkün.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3 tekerlekli bisiklet, Akülü Araba, akülü araba fiyatları, akülü araba kampanyaları, dozer oyuncakları, kamyon, oyuncak firmaları, oyuncak firması, pedallı araba, Pedallı Arabalar, üç tekerlekli bisiklet,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
zahide aslanalp
24 Kasım, 2011

araba fiyatlarında indirimler bu aralar bayağı, değerlendirmek lazım aslında..

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Kasım 24th, 2011 at 17:55 zahide aslanalp mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları