Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Akon Güney Afrika Dünya Kupası için söyleyecek

13 Nisan, 2010 | 16:53

Güney Afrika 2010 Dünya Kupası için tüm hazırlıklar sürerken ünlü hip hop şarkıcısı Akon da Dünya Kupası’nın resmi şarkıcısı olarak hazırlıklarını tamamladı.

Senegal kökenli sanatçı Akon’a, 2010 FIFA Dünya Kupası’ın resmi şarkısı olan Oh Africa adlı şarkıda Keri Hilson eşlik etti.

Kariyeri boyunca birçok ödüle layık görülen Akon, aynı zamanda söz yazarlığı, bestecilik, aranjör ve yapımcılık da yapıyor.

Akon’ın her yerde çalınmaya başlayan Oh Africa şarkısının klibi de bir hayli dikkat çekici. İzlenme rekorları kıran klip Akon ve Keri Hilson’ın yorumu ile müzik ve sporseverler ile buluştu.

2010 Dünya Kupası Güney Afrika turlarına da yoğun ilgi sürerken Akon 11 Haziran’daki açılış töreninde konser verecek. Akon aynı zamanda turnuvanın müzik yönetmeni olarak da görev yapacak.

AKON’un önümüzdeki günlerde dünya turnesi kapsamında  Türkiye’ye geleceği  ve  İstanbul Maçka’da ki Küçükçiftlik Park’ında 21 Mayıs tarihinde konser vereceği bekleniyor.

İşte Akon ve Güney Afrika Dünya Kupası için söylediği Oh Africa şarkısı:

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akon, Akon Dünya Kupası, Akon FİFA Şarkısı, Akon Güney Afrika Şarkısı, Akon İstanbul, Akon Keri Hilson, Akon Konser, Akon Küçükçiftlik Park, Akon Türkiye, Akon Türkiyede, Akon Turne, Akon Video, Andrei Arshavin, Didier Drogba, Dünya Kupası Güney Afrika, Güney Afrika Dünya Kupası, Güney Afrika Dünya Kupası Video, Güney Afrika Turları, Oh Africa Şarkısı Akon, Senegal Akon,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları