Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AKGİM: Her zaman gençlerimizin yanındayız

08 Ocak, 2016 | 10:18

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu, gençlerin en verimli şekilde nasıl topluma kazandırılması gerektiği konulu bir söyleşi düzenledi. Söyleşiye işadamı Sadettin Saran da katıldı.

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı ünlü işadamı Sadettin Saran, Batı Akdeniz Teknoloji Geliştirme Bölgesi Antalya Teknokent sponsorluğu ve Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKGİM) desteği ile Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu’nun düzenlediği söyleşilerin konuğu oldu.

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda öğrencilerle bir araya gelen İş Adamı Saadettin Saran’a Medya Sektörüne yapmış olduğu yatırımlar ve yaratmış olduğu istihdam nedeniyle Onursal Medya Girişimcilik Ödülü verildi. Saran, Akdeniz Üniversitesi’nde olduğu için mutlu olduğunu belirterek moderatörün ve öğrencilerin sorularını yanıtlayarak tecrübe paylaşımında bulundu ve öğrencilere öğütler verdi.

Her zaman gençlerimizin yanındayız!

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi ( AKGİM) Birim Koordinatörü Berrin Yüce, AKGİM’in en önemli misyonlarından birisinin gençliğin duygularını, heyecanını paylaşmak, onları dinleyerek anlamaya çalışmak, içlerindeki eleştirel, muhalif, girişimci, idealist yaklaşımları en etkin ve verimli şekilde topluma kazandırmak olduğunu belirterek, konuk olarak aralarında bulunan İş Adamı Saadettin Saran’a teşekkürlerini sundu.

Girişimcinin Çatısı projesi ile hizmet vermekteyiz!

Berrin Yüce yaptığı açıklamasında, “ Merkez olarak web portalımızda hemenis.com olarak İnsan Kaynakları alanımız ile gençlerimize hizmet etmekte, mezuniyet öncesi staj ve part time işlerle iş hayatının kapılarını aramalarını sağlarken mezuniyet sonrası istihdamlarında merkez olarak destek vermekteyiz. En önemli konu olarak da Girişimcilik alanında gençlerimizin girişimcilik potansiyellerini kendilerinde fark etmelerini sağlayarak, fikir aşamasında buluştuğumuz gençleri, girişimcilik eğitimleri ile destekleyerek girişimcilik yolunda fikirlerini erken dönemde hayata geçirmelerini sağlamak amacıyla TÜBİTAK “Girişimcinin Çatısı” projesi ile hizmet vermekteyiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi, AKGİM, Saadettin Saran, Saadettin Saran Akdeniz Üniversitesi, Saran Holding,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları