Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

AKGİM: Her zaman gençlerimizin yanındayız

08 Ocak, 2016 | 10:18

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu, gençlerin en verimli şekilde nasıl topluma kazandırılması gerektiği konulu bir söyleşi düzenledi. Söyleşiye işadamı Sadettin Saran da katıldı.

Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı ünlü işadamı Sadettin Saran, Batı Akdeniz Teknoloji Geliştirme Bölgesi Antalya Teknokent sponsorluğu ve Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (AKGİM) desteği ile Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu’nun düzenlediği söyleşilerin konuğu oldu.

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda öğrencilerle bir araya gelen İş Adamı Saadettin Saran’a Medya Sektörüne yapmış olduğu yatırımlar ve yaratmış olduğu istihdam nedeniyle Onursal Medya Girişimcilik Ödülü verildi. Saran, Akdeniz Üniversitesi’nde olduğu için mutlu olduğunu belirterek moderatörün ve öğrencilerin sorularını yanıtlayarak tecrübe paylaşımında bulundu ve öğrencilere öğütler verdi.

Her zaman gençlerimizin yanındayız!

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve İş Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi ( AKGİM) Birim Koordinatörü Berrin Yüce, AKGİM’in en önemli misyonlarından birisinin gençliğin duygularını, heyecanını paylaşmak, onları dinleyerek anlamaya çalışmak, içlerindeki eleştirel, muhalif, girişimci, idealist yaklaşımları en etkin ve verimli şekilde topluma kazandırmak olduğunu belirterek, konuk olarak aralarında bulunan İş Adamı Saadettin Saran’a teşekkürlerini sundu.

Girişimcinin Çatısı projesi ile hizmet vermekteyiz!

Berrin Yüce yaptığı açıklamasında, “ Merkez olarak web portalımızda hemenis.com olarak İnsan Kaynakları alanımız ile gençlerimize hizmet etmekte, mezuniyet öncesi staj ve part time işlerle iş hayatının kapılarını aramalarını sağlarken mezuniyet sonrası istihdamlarında merkez olarak destek vermekteyiz. En önemli konu olarak da Girişimcilik alanında gençlerimizin girişimcilik potansiyellerini kendilerinde fark etmelerini sağlayarak, fikir aşamasında buluştuğumuz gençleri, girişimcilik eğitimleri ile destekleyerek girişimcilik yolunda fikirlerini erken dönemde hayata geçirmelerini sağlamak amacıyla TÜBİTAK “Girişimcinin Çatısı” projesi ile hizmet vermekteyiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi, AKGİM, Saadettin Saran, Saadettin Saran Akdeniz Üniversitesi, Saran Holding,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları