Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Akfen GYO, “Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi” seçildi

24 Eylül, 2013 | 11:06

Akfen GYO Akfen GYO, Euromoney Gayrimenkul Ödülle Akfen GYO, Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nde üst üste üçüncü kez “Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi” seçildi.

Akfen GYO’dan yapılan açıklamaya göre, Euromoney Dergisi’nin her yıl anket yöntemiyle gerçekleştirdiği araştırmada, 2011 ve 2012’nin ardından 2013 yılında da “Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi” ödülünü alan Akfen GYO, sektördeki başarısını pekiştirmiş oldu.

Akfen GYO Genel Müdürü Vedat Tural, Akfen GYO’nun başarılı performansının, dünyanın en saygın yayın grupları tarafından da takdir edilmesinin kendileri için büyük bir onur kaynağı olduğunu ifade etti.

Tural, şehir otelciliği konseptine odaklanarak yatırımlarını her zaman yüksek standartta tuttuklarını belirterek, “Euromoney Gayrimenkul Ödülleri kategorisinde üç yıl üst üste ‘Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi’ ödülünü kazanarak önemli bir başarıya imza attığımıza inanıyorum. Bu da kurumumuzu ve ekibimizi gururlandırıyor. Sahip olduğumuz iş modeli ile sektörümüzün öncülerinden olmaya devam edeceğiz” değerlendirmesini yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akfen GYO, Akfen GYO Genel Müdürü Vedat Tural, En İyi Otel Geliştiricisi, Euromoney Gayrimenkul Ödülleri, Türkiye, Türkiye'nin En İyi Otel Geliştiricisi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları