Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Akfen GYO’dan Rusya’ya yeni otel

30 Ağustos, 2013 | 12:28

ibis-otel-rusya Akfen GYO tarafından tarihi ve kültürel potansiyeli ile Rusya’nın önemli turizm merkezlerinden biri olarak kabul edilen Kaliningrad’da açılan Ibis Otel Kaliningrad misafirlerini ağırlamaya başladı.

İbis Otel Kaliningrad’ın açılmasıyla birlikte Akfen GYO’nun işletmedeki otel sayısı 16’ya, Türkiye ve Rusya’da yatırımları devam eden projeleri ile birlikte toplam portföyü 19 otele ulaştı.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Akfen GYO Genel Müdürü Vedat Tural, Kaliningrad’ın, Rusya Hükümeti tarafından Dünya Kupası maçları için seçilen şehirlerden biri olduğunu belirterek, “Şehir, Rusya açısından önemli ve gelişmeye açık bir turizm bölgesi. Ibis Otel Kaliningrad, 119’u standart, 40’ı ikiz, üçü engelli ve beşi aile olmak üzere toplam 167 odayla hizmet veriyor. Ayrıca şehirde yeteri kadar konferans ve toplantı salonu bulunmaması dikkate alınarak, projede toplantı odalarına önem verildi” dedi.

Vedat Tural sözlerine şöyle devam etti:

“2013 yılı başından bu yana İbis Esenyurt ve İbis İzmir’den sonra İbis Kaliningrad’ın da yatırımını tamamlayıp hizmete açmaktan çok mutluyuz. Sahip olduğumuz iş modeli ve hedeflerimiz çerçevesinde yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu doğrultuda İstanbul’un Tuzla ilçesinde 15 milyon TL bedelle 4 bin 260 metrekare büyüklüğünde bir arsa satın alımı yaptık. Bu arsa üzerinde yaklaşık 200 odalı bir İbis Otel inşa edeceğiz. Bunun yanı sıra İbis Esenboğa ve Novotel Karaköy’ün inşaat çalışmaları devam ediyor ve bu projelerimizi 2014 yılı son çeyreğinde hizmete açmayı hedefliyoruz. Ibis Otel Tuzla’nın da 2015 yılında tamamlanması ile birlikte toplam oda sayısı 3 bin 324’e, faal otel sayımız da 19’a ulaşmış olacak. Bunlara ilaveten yine İstanbul ve Moskova gibi büyük şehirlerde arsa arayışlarımız devam ediyor.”

En iyi standartlara sahip otel geliştiricisi olmak istiyoruz

Akfen GYO olarak temel iş modellerinin güncel şehir otelciliği anlayışının en gelişmiş halini yansıtan üç ve dört yıldızlı oteller geliştirmek olduğunu belirten Vedat Tural, “Otel adedi ve oda sayısı toplamı açısından içinde bulunduğumuz coğrafyanın, uluslararası standartlarda inşa edilmiş ve işletilen otellere sahip otel yatırımcılarının en büyüklerinden biri olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akfen GYO, Akfen GYO grubu, Akfen GYO otelleri, İbis Otel, İbis Otel Açıldı, Ibis Otel rusya, Kaliningrad, Kaliningrad otel, Kaliningrad rusya, Moskova, moskova otelleri, Rusya, rusya haberleri, Rusya Moskova, Rusya Otelleri, Rusya Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları