Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi yurt dışında tanıtıldı

14 Kasım, 2012 | 12:52

Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi yurt dışında tanıtıldı/Turizm Haberleri

Akdeniz Otelciler ve Turistik İşletmeciler Birliği (AKTOB), Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) işbirliği ile gerçekleştirdiği Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi’ni yurt dışında tanıttı. İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen uluslararası turizm fuarı World Travel Market (WTM) 2012 süresince tanıtım yapan AKTOB, açılan Antalya standı içerisinde, Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi’ni poster ve dokümanlara yer verdi.

Fuar etkinliğinde yapılan tanıtımla ilgili açıklamalarda bulunan AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Sururi Çorabatır, proje çerçevesinde tanıtımların diğer uluslararası fuarlarda da devam edeceğini belirterek, “Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi sadece bölgemizin tanıtımını içermiyor. Tanıtım yanında eğitim merkezinin oluşturulması da önemli aşamalardan biri. Eğitim merkezimizi de aralık ayı başında açmayı planlıyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz Otelciler ve Turistik İşletmeciler Birliği, Akdeniz Turizmi, Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi, AKTOB, BAKA, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, İngiltere Londra, Londra, Turizm Haberleri, World Travel Market,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları