Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi yurt dışında tanıtıldı

14 Kasım, 2012 | 12:52

Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi yurt dışında tanıtıldı/Turizm Haberleri

Akdeniz Otelciler ve Turistik İşletmeciler Birliği (AKTOB), Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) işbirliği ile gerçekleştirdiği Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi’ni yurt dışında tanıttı. İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen uluslararası turizm fuarı World Travel Market (WTM) 2012 süresince tanıtım yapan AKTOB, açılan Antalya standı içerisinde, Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi’ni poster ve dokümanlara yer verdi.

Fuar etkinliğinde yapılan tanıtımla ilgili açıklamalarda bulunan AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Sururi Çorabatır, proje çerçevesinde tanıtımların diğer uluslararası fuarlarda da devam edeceğini belirterek, “Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi sadece bölgemizin tanıtımını içermiyor. Tanıtım yanında eğitim merkezinin oluşturulması da önemli aşamalardan biri. Eğitim merkezimizi de aralık ayı başında açmayı planlıyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz Otelciler ve Turistik İşletmeciler Birliği, Akdeniz Turizmi, Akdeniz Turizmini Geliştirme Projesi, AKTOB, BAKA, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı, İngiltere Londra, Londra, Turizm Haberleri, World Travel Market,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları