Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Akdeniz Eğitim Fuarı başladı

30 Nisan, 2009 | 15:21

Akdeniz Eğitim Fuarı Deha Fuarcılık tarafından Antalya’da organize edilen ‘Akdeniz Eğitim Fuarı 2009’ bugün Cam Piramit’te başladı.

Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda eğitim kurumu, eğitimci ve her yaştan öğrencileri biraraya getiren ‘Akdeniz Eğitim Fuarı 2009’ doğru ve kaliteli eğitimi bulmaya çalışan öğrenci ve velilere, yurtiçi ve yurt dışındaki bir çok eğitim olanaklarını inceleme imkanı sağlıyor.

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından desteklenen fuarda, eğitim kurumlarının tanıtım çalışmalarının yanısıra öğrencilere ve ebeveynlere yönelik bilgilendirici konferanslar düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akdeniz Eğitim Fuarı, Antalya, Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü, Cam Piramit,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları