Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airplus, Küba ve Venezuela’ya uçmaya hazırlanıyor

07 Ekim, 2013 | 12:45

airplus-kuba-havana Airplus Havacılık, Küba ve Venezuela’ya uçmaya hazırlanıyor. A-P, İstanbul’dan Havana ve Caracas’a direkt seferler düzenlemeyi planlıyor.

Venezuela’nın Ankara Büyükelçisi Jose Bracho, A-P Havacılık CEO’su Murat Pula’yı Antalya’da ziyaret etti.

Bracho,Venezuela’nın Türkiye için çok önemli bir merkez olduğunu belirterek “”Venezuela, Türkiye için Güney Amerika’ya açılan bir kapı olabilir. Çok ciddi turizm ve ticaret merkezi. Türkiye’nin bunu çok iyi değerlendirmesi gerekiyor” dedi.

Murat Pula da “İstanbul’dan Venezuela’nın başkenti Caracas’a uçak seferleri başlatmayı düşünüyoruz. Hatta bu seferleri İstanbul-Havana-Caracas şeklinde 3 ayaklı olarak da oluşturabiliriz. Güney Amerika büyük bir pazar. Direkt uçuşlar ticarete büyük katkı sağlayacak” diye konuştu.

NationalTurk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A-P Havacılık, airplus, airplus caracas, airplus havana, Güney Amerika, havana caracas, istanbul caracas, istanbul caracas seferleri, istanbul havana, Küba, Küba Haberleri, Küba Havana turu, Küba Turları, Latin Amerika, murat pula, Venezuela, venezuela büyükelçi, Venezuela haberleri, Venezuela uçak,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları