Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airplus, Küba ve Venezuela’ya uçmaya hazırlanıyor

07 Ekim, 2013 | 12:45

airplus-kuba-havana Airplus Havacılık, Küba ve Venezuela’ya uçmaya hazırlanıyor. A-P, İstanbul’dan Havana ve Caracas’a direkt seferler düzenlemeyi planlıyor.

Venezuela’nın Ankara Büyükelçisi Jose Bracho, A-P Havacılık CEO’su Murat Pula’yı Antalya’da ziyaret etti.

Bracho,Venezuela’nın Türkiye için çok önemli bir merkez olduğunu belirterek “”Venezuela, Türkiye için Güney Amerika’ya açılan bir kapı olabilir. Çok ciddi turizm ve ticaret merkezi. Türkiye’nin bunu çok iyi değerlendirmesi gerekiyor” dedi.

Murat Pula da “İstanbul’dan Venezuela’nın başkenti Caracas’a uçak seferleri başlatmayı düşünüyoruz. Hatta bu seferleri İstanbul-Havana-Caracas şeklinde 3 ayaklı olarak da oluşturabiliriz. Güney Amerika büyük bir pazar. Direkt uçuşlar ticarete büyük katkı sağlayacak” diye konuştu.

NationalTurk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A-P Havacılık, airplus, airplus caracas, airplus havana, Güney Amerika, havana caracas, istanbul caracas, istanbul caracas seferleri, istanbul havana, Küba, Küba Haberleri, Küba Havana turu, Küba Turları, Latin Amerika, murat pula, Venezuela, venezuela büyükelçi, Venezuela haberleri, Venezuela uçak,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları