Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airplus, Küba ve Venezuela’ya uçmaya hazırlanıyor

07 Ekim, 2013 | 12:45

airplus-kuba-havana Airplus Havacılık, Küba ve Venezuela’ya uçmaya hazırlanıyor. A-P, İstanbul’dan Havana ve Caracas’a direkt seferler düzenlemeyi planlıyor.

Venezuela’nın Ankara Büyükelçisi Jose Bracho, A-P Havacılık CEO’su Murat Pula’yı Antalya’da ziyaret etti.

Bracho,Venezuela’nın Türkiye için çok önemli bir merkez olduğunu belirterek “”Venezuela, Türkiye için Güney Amerika’ya açılan bir kapı olabilir. Çok ciddi turizm ve ticaret merkezi. Türkiye’nin bunu çok iyi değerlendirmesi gerekiyor” dedi.

Murat Pula da “İstanbul’dan Venezuela’nın başkenti Caracas’a uçak seferleri başlatmayı düşünüyoruz. Hatta bu seferleri İstanbul-Havana-Caracas şeklinde 3 ayaklı olarak da oluşturabiliriz. Güney Amerika büyük bir pazar. Direkt uçuşlar ticarete büyük katkı sağlayacak” diye konuştu.

NationalTurk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A-P Havacılık, airplus, airplus caracas, airplus havana, Güney Amerika, havana caracas, istanbul caracas, istanbul caracas seferleri, istanbul havana, Küba, Küba Haberleri, Küba Havana turu, Küba Turları, Latin Amerika, murat pula, Venezuela, venezuela büyükelçi, Venezuela haberleri, Venezuela uçak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları