Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airbus’tan Google G Suite‘e geçiş kararı!

20 Mart, 2018 | 14:07

Airbustan GoogleG Suitee gecis karari

Dünyaca ünlü havayolu devi Airbus, önümüzdeki 18 ay içinde Microsoft Office’ten, Google G Suite’e geçeceğini resmen açıkladı. Airbus, Google G Suite‘e geçiş sürecini 18 ayda tamamlayacak.

Avrupa’nın en büyük uçak üreticisi Airbus, digital devrime gidiyor. Microsoft Office‘den, bulut tabanlı Google G Suite‘e geçiş yapacağını açıklayan Airbus yönetimi. 130 bin çalışanı ile geçiş sürecini 18 ay gibi bir sürede tamamlayacak.

Airbus Group’un CIO’su Luc Hennekens, insanlarla bağlantı kurmak ve işbirliğini geliştirmek için piyasadaki en iyi dijital araçlara yatırım yapmaya karar verdiklerini ifade etti.

Google G Suite‘e geçiş süresi 18 ay

Airbus’un aldığı bu karar, çok sayıda küçük ve orta ölçekli G Suite müşterisi olduğu bilinen Google için de oldukça önemli. Bunun nedeni, Google G Suite’in en büyük rakibi olan Microsoft‘un benzer ürünü Office 365.

Airbus CIO’su Luc Hennekens, bu geçişin birçok ülkede bulunan iş bölümleri arasındaki iletişimin daha verimli hale geleceğini belirtirken, maliyetin kesinlikle bir ana sebep olmadığını söyledi.

Şimdiye kadar geleneksel Office paketini kullandıklarını söyleyen Hennekens, radikal bir kararla Google G Suite geçilmesine ise verimlilik ve performansın daha yükseğe çıkacağına olan inançları doğrultusunda karar verdiklerini ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Airbus, Airbus Group’un CIO'su Luc Hennekens, Google G Suite, Microsoft Office’,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları