Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airbus Paris Uçak Fuarında 40 Milyar $ Satış Yaptı

23 Haziran, 2017 | 12:18
Paris Air Show - Airbus

Paris Air Show – Airbus

Geçtiğimiz günlerde Paris’de düzenlenen Havacılık ve Uçak fuarında bütün havacılık sektörünün ilgisi Airbus’ın üzerindeydi.

 

Airbus’dan Paris Fuarında 40 Milyar $’lık Satış

Havacılık da uçak yapımında dünyanın bir numarası olan Airbus firması, geçen hafta Paris’de düzenlenen havacılık ve uçak fuarında yoğun ilgi görerek 132 firmadan toplamda 326 uçak siparişi aldı. Uçakların toplam maliyeti 40 milyar dolar olarak açıklandı.

Airbus Commercial Aircraft,  Operasyon yetkilisi, John Leahy,  “Bu hafta Paris’teki ticari başarılarımız, halihazırda çeşitlenen sipariş defter birikimimizi 6.800 uçak üzerinde, 326 siparişle arttırmaya devam ederek, 40 milyar dolarlık yeni bir endüstri rekoruna gerçekleştirdik” dedi.

Airbus , bu yılki fuarda ise yeni uçağı A380’in tanıtımını gerçekleştirdi. Yolcu kapasitesi ve ağırlık olarak daha fazla yük taşıyabilen uçak, aynı zamanda yakıt tasarrufu ile maliyeti düşürerek büyük kazanç sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A380 Airbus, Airbus, Havacılık ve Uçak Fuarı, Paris,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları