Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Airbus Paris Uçak Fuarında 40 Milyar $ Satış Yaptı

23 Haziran, 2017 | 12:18
Paris Air Show - Airbus

Paris Air Show – Airbus

Geçtiğimiz günlerde Paris’de düzenlenen Havacılık ve Uçak fuarında bütün havacılık sektörünün ilgisi Airbus’ın üzerindeydi.

 

Airbus’dan Paris Fuarında 40 Milyar $’lık Satış

Havacılık da uçak yapımında dünyanın bir numarası olan Airbus firması, geçen hafta Paris’de düzenlenen havacılık ve uçak fuarında yoğun ilgi görerek 132 firmadan toplamda 326 uçak siparişi aldı. Uçakların toplam maliyeti 40 milyar dolar olarak açıklandı.

Airbus Commercial Aircraft,  Operasyon yetkilisi, John Leahy,  “Bu hafta Paris’teki ticari başarılarımız, halihazırda çeşitlenen sipariş defter birikimimizi 6.800 uçak üzerinde, 326 siparişle arttırmaya devam ederek, 40 milyar dolarlık yeni bir endüstri rekoruna gerçekleştirdik” dedi.

Airbus , bu yılki fuarda ise yeni uçağı A380’in tanıtımını gerçekleştirdi. Yolcu kapasitesi ve ağırlık olarak daha fazla yük taşıyabilen uçak, aynı zamanda yakıt tasarrufu ile maliyeti düşürerek büyük kazanç sağlıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A380 Airbus, Airbus, Havacılık ve Uçak Fuarı, Paris,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları